ARTYKUŁY BUDOWLANE

Zobacz również : Wiadomości z rynku budowlanego | Zasady zamieszczania artykułów


2017-06-22 15:04:44 KrySTALicznie lśniąca kuchnia: Nowy zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda

Zmywak Inox Clean & Protect marki Vileda to pewna inwestycja w nieskazitelny wygląd domu. Dzięki niemu stalowe sprzęty kuchenne na nowo zalśnią czystością, bez konieczności szorowania i bez zarysowań.

Czytaj dalej


2017-06-22 11:13:02 Jak dbać o mieszkanie alergika? Pomogą innowacje

Sumienne porządki nie dają spodziewanych efektów? Znane sposoby na eliminację roztoczy się nie sprawdzają? Kurz powraca jeszcze zanim skończysz porządki? Oto garść porad, jak rozprawić się z alergenami raz na zawsze.

 

Czytaj dalej


2017-06-13 14:16:10 Budujemy altanę, czyli jak stworzyć zaciszny kącik w swoim ogrodzie

Wiosną i latem spędzamy dużo czasu z rodziną na świeżym powietrzu, organizując grilla i korzystając ze sprzyjającej pogody. Elementem ogrodu, który może być doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu oraz ciekawą ozdobą przestrzeni przydomowej, jest altana. Jak zatem stworzyć zaciszny kącik w ogrodzie? Podpowiadamy!

Czytaj dalej


2017-05-31 15:36:38 Przełącz się na większą moc – nowy Windomatic Power nadchodzi!

Zupełnie nowy, grafitowy Windomatic Power sprawi, że tej wiosny domowe porządki będą zaskakująco proste i jeszcze szybsze. Dzięki innowacyjnemu przyciskowi Max, który zwiększa moc ssącą o 50%, siłę czyszczącą, Windomatic Power stanie się najskuteczniejszym remedium na okienne zabrudzenia. Bez problemu przywróci również czystość wielu innym powierzchniom w domu.

Czytaj dalej


2017-05-31 11:58:04 Solidna instalacja – rury do ogrzewania podłogowego TECEfloor

Rury do instalacji wodnego ogrzewania podłogowego powinny charakteryzować się m.in. długą żywotnością, odpornością na korozję, zmiany temperatury i ciśnienia. Dobrze, gdy wchodzą w skład kompletnego systemu z gwarancją kompatybilności wszystkich elementów. W ofercie firmy TECE znajdziemy zarówno rury wielowarstwowe, jak i monolityczne, o jakości zgodnej z filozofią SLQ, potwierdzonej przez liczne testy laboratoryjne i niezależne instytuty.

Czytaj dalej


2017-05-30 08:50:23 Przed sezonem burzowym zabezpiecz swój dom

Zbliżający się wielkimi krokami sezon letnio-wakacyjny to przede wszystkim czas rodzinnych wyjazdów. To jednak także pora, w której przez nasz kraj przechodzą gwałtowne burze i nawałnice. Towarzyszące im zjawiska atmosferyczne niszczą najczęściej pokrycia dachowe i systemy orynnowania. Podpowiadamy, jak odpowiednio je zabezpieczyć i co zrobić, gdy nieszczęście już nas spotkało?

Czytaj dalej


2017-05-25 16:02:42 Jak prasować szybko i skutecznie? Poznaj 7 sprawdzonych sposobów

Nie bez przyczyny prasowanie uplasowało się bardzo wysoko na liście najmniej lubianych czynności domowych. Trudne zagniecenia, wymagające materiały, sterta prania... u wielu takie widoki wzbudzają niechęć i rezygnację. Powodem takiej sytuacji jest brak wcześniejszego przygotowania, które rozpoczyna się już podczas prania. Co zatem zrobić, aby ułatwić sobie prasowanie i przyspieszyć cały proces? Sprawdźcie nasze sposoby!

Czytaj dalej


2017-05-24 11:36:46 Czarny detal w łazience – 4 propozycje przycisków spłukujących firmy TECE

Czerń to synonim stylu, elegancji i luksusu. W łazience doskonale komponuje się z większością barw. Kluczem jest jednak umiarkowanie i odpowiedni dobór czarnych dodatków. W ofercie firmy TECE znajdziemy szereg przycisków spłukujących, które nadadzą łazience ponadczasowego charakteru.

Czytaj dalej


2017-05-19 14:20:22 Remont dachu: Jak wymienić toksyczny dach z azbestu na nowe pokrycie?

Dawniej uznawany za doskonały materiał budowlany - odporny na niskie i wysokie temperatury, tak trwały, że nie zniszczy go ogień ani substancje żrące, ponadto lekki i tani. Azbestem, tak popularnym w latach 60. i 70., kryto masowo dachy w całej Polsce. Dziś wiadomo, że jest śmiertelnie niebezpieczny i powoduje szereg problemów zdrowotnych. Chociaż azbest ma na trwałe zniknąć z Polski do 2032 roku, to jednak w trosce o zdrowie mieszkańców warto już teraz zlikwidować eternitowy dach. Podpowiadamy jak pozbyć się azbestu, uzyskać dofinansowanie i czym go zastąpić.

Czytaj dalej


2017-05-19 14:14:31 Historia mopem pisana: Dzieje najsłynniejszego towarzysza domowych porządków

Mop jest bez wątpienia najbardziej niezawodnym i niezastąpionym elementem prac porządkowych, jaki można sobie wyobrazić. Jego innowacyjna budowa, prosta obsługa, a przede wszystkim skuteczność sprawiły, że odkąd się pojawił, sprzątanie na zawsze uległo zmianie. Skąd tak naprawdę wywodzi się koncept tego niepozornego wynalazku? Śledząc jego historię można z zaskoczeniem odkryć, że prototyp powstał... już na początku XIX wieku!

Czytaj dalej


2017-04-27 09:00:05 Instalacje On Tour 2017 po raz kolejny z firmą TECE

Już 12 maja w Katowicach rozpoczną się pierwsze eliminacje do 6. Mistrzostw Polski Instalatorów, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Podobnie jak w poprzedniej edycji, patronem wydarzenia została firma TECE - jeden z wiodących producentów techniki sanitarnej i grzewczej.

Czytaj dalej


2017-04-26 12:41:50 NOWOŚĆ! Strefa WC bez granic – stelaż wolnostojący firmy TECE

Gdyby tak... podczas aranżacji łazienki postawić na niestandardowe rozwiązania, a miskę WC zainstalować w formie wyspy? Z myślą o użytkownikach i projektantach wnętrz, dla których swoboda aranżacji łazienki jest niezwykle istotna, firma TECE wprowadziła do oferty nowość. Moduł wolnostojący TECEprofil zrywa ze stereotypem, według którego stelaż podtynkowy powinien być montowany do ściany.

Czytaj dalej


2017-04-20 19:28:08 Bez przecieków – wybieramy odwodnienie liniowe do łazienki

Odwodnienie liniowe to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które staje się standardem w nowoczesnych łazienkach. Jednak, aby spełniało jak najlepiej swoją rolę, niezwykle ważna jest prawidłowa realizacja poszczególnych etapów - od wyboru odpowiedniej rynny, przez dopasowanie do posadzki, na uszczelnieniu kończąc. Radzimy, na co zwracać uwagę podczas wyboru dostępnych na rynku rozwiązań.

Czytaj dalej


2017-04-10 11:32:22 Przyczyny niewystarczającego „za niskiego” ciągu kominowego.

 

Odpowiedź na to pytanie jest złożona, ponieważ możemy wyróżnić kilka przyczyn „za niskiego” ciągu kominowego. Ciąg kominowy to zjawisko, w którym ciepło powstające w procesie spalania wytwarza siły wyporu umożliwiające transport spalin. Powstałe w ten sposób podciśnienie w przewodzie kominowym, czopuchu i palenisku jest nazywane ciągiem kominowym.

Czytaj dalej


2017-03-09 11:06:58 Firma TECE na targach ISH 2017

Już 14 marca rozpoczną się międzynarodowe targi ISH 2017. Co dwa lata Frankfurt nad Menem przyciąga setki tysięcy zwiedzających i licznych producentów oferujących rozwiązania dla branży sanitarnej, grzewczej czy wentylacyjnej. Jednym z wystawców tegorocznej edycji, który uczestniczy w targach ISH już od kilku lat, jest firma TECE - wiodący producent znanych i docenianych na całym świecie rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej.

 


Czytaj dalej

hurtownie budowlane oceny opinie
materiały budowlane zapytania
gazobeton Solbet
Z jakiego materiału wybudowałeś/wybudujesz ściany zewnętrzne domu?
 Beton komórkowy
 Ceramika
 Cegła wapienno-piaskowa
 Drewno
 Keramzyt
 Inne
Wyniki
IM Sonda v1.5

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.