ARTYKUŁY BUDOWLANE

Zobacz również : Wiadomości z rynku budowlanego | Zasady zamieszczania artykułów


2016-10-20 16:03:28 Odwodnienie liniowe

Odwodnienie liniowe to nie tylko eleganckie, ale także niezwykle praktyczne rozwiązanie. Odpływ jest dyskretnie ukryty w podłodze, a widoczny pozostaje tylko ruszt. Jednak, by odwodnienie liniowe funkcjonowało sprawnie, konieczny jest prawidłowo wykonany montaż, który zapewni szczelność i wygodę użytkowania na lata.

Czytaj dalej


2016-10-03 14:27:16 TECElux – stelaż inny niż wszystkie

To, co odróżnia terminal WC TECElux od standardowych stelaży podtynkowych, to fakt, że nie jest ukryty w ścianie. Widoczna dla oka pozostaje szklana obudowa, dostępna w kolorze białym i czarnym, która szczelnie zamyka otwór rewizyjny, maskuje spłuczkę i przyłącza. TECElux wyposażony jest także w szereg istotnych funkcji, których nie znajdziemy w większości dostępnych na rynku stelaży.

Czytaj dalej


2016-09-26 10:36:51 Obalamy mity – wszystko to, co należy wiedzieć o ogrzewaniu podłogowym

Decydując się na instalację ogrzewania podłogowego musimy poznać odpowiedzi na kilka pytań. Podłoga drewniana czy wyłożona kafelkami? Jeżeli drewniana, to jakie drewno wybrać? Czy to rozwiązanie odpowiednie dla alergików? Wraz z ekspertem firmy TECE odkrywamy fakty i obalamy mity na temat ogrzewania podłogowego.

Czytaj dalej


2016-09-07 11:46:48 Polacy lubią chodzić boso – firma TECE prezentuje wyniki badania

Barefooting czyli „bieganie na bosaka" to nowy trend, który zdobywa coraz więcej zwolenników, także wśród naukowców i lekarzy. Firma TECE, jeden z wiodących producentów ogrzewania podłogowego, postanowiła sprawdzić, czy Polacy lubią chodzić boso. Jak wynika z badania przeprowadzonego we współpracy z platformą monitoringu mediów Newspoint, zwyczaj ten to dla Polaków chwila, w której odrywają się od codziennych spraw, mogą się odprężyć i poczuć wolni od obowiązków.

Czytaj dalej


2016-08-31 09:49:10 NOWOŚĆ! Moda na metal – nowe przyciski spłukujące TECEplanus

Przycisk to jedyny widoczny element instalacji sanitarnych z wykorzystaniem stelaża podtynkowego. Dlatego tak ważny jest jego odpowiedni dobór. Oprócz funkcjonalności liczy się także wzornictwo - zgodne z obowiązującymi trendami i spójne ze stylem wnętrza. W odpowiedzi na nowe kierunki w projektowaniu, takie jak materiały naturalne lub noszące znamiona upływu czasu, firma TECE wprowadziła do oferty nowe przyciski spłukujące - TECEplanus w wersji miedź i mosiądz!

Czytaj dalej


2016-08-31 09:44:26 GORĄCY TEMAT! INTERNETOWE DYSKUSJE POLAKÓW NA TEMAT OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO

Firma TECE zaprezentowała wyniki badania przeprowadzonego we współpracy z platformą Newspoint. Wynika z niego, że spośród wszystkich tematów związanych z techniką sanitarną, zagadnienia dotyczące ogrzewania podłogowego są najczęściej poruszane przez internautów. Czy warto i na jakim podłożu - to główne wątki poruszane na forach budowlanych przez przyszłych użytkowników ogrzewania podłogowego.

Czytaj dalej


2016-07-25 12:42:32 Łyk zdrowego rozsądku – i wodę pijesz prosto z kranu

Standardem w krajach zachodniej Europy jest picie wody prosto z kranu. W ostatnich latach jej jakość w Polsce zdecydowanie się poprawiła, jednak wiele osób nadal ma obawy ze względu na stan instalacji wodociągowej. W jaki sposób zapewnić sobie stały dostęp do krystalicznie czystej wody? Na początku wystarczy przeprowadzić szybki test, a później zaopatrzyć się w odpowiedni filtr.

Czytaj dalej


2016-07-01 08:36:37 Przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini

Producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają na technologię, proponując inteligentne rozwiązania, które udowadniają, że luksus może być na wyciągnięcie ręki. Jednym z nich jest nowość w ofercie przycisków spłukujących firmy TECE. TECElux mini to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań.

Czytaj dalej


2016-06-02 09:41:59 Wpływ na odpływ – przegląd odwodnień liniowych TECEdrainline

Kabiny prysznicowe bez brodzika na dobre zagościły w polskich łazienkach. Nic dziwnego - są funkcjonalne, minimalistyczne i pozwalają na swobodną aranżację wnętrza. Niezbędnym elementem, gwarantującym prawidłowe odprowadzanie wody prysznicowej, są odwodnienia liniowe. Ze stali nierdzewnej, szklane, do wypełniania kamieniem lub płytkami - szeroki wybór odwodnień liniowych TECEdrainline gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni prysznicowej.

Czytaj dalej


2016-04-28 11:09:45 NOWOŚĆ! Luksus w standardzie – nowa seria kabin, drzwi wnękowych i parawanów nawannowych od firmy Radaway

Kabina prysznicowa nie musi być zwyczajna. Może wyróżniać się nowoczesnym wzornictwem, eleganckimi detalami, innowacyjnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością, a przede wszystkim komfortem użytkowania. Dowodem jest nowość w ofercie firmy Radaway. Seria Arta, którą tworzy aż 12 modeli kabin prysznicowych i drzwi wnękowych, to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników!

Czytaj dalej


2016-04-28 08:06:41 Jak wybrać odpowiednie buty robocze

Każdy pracodawca ma obowiązek dbać o to, by jego podwładni pracowali w bezpiecznych warunkach. Jednym ze sposobów zapewnienia bezpieczeństwa załodze jest obuwie robocze i ochronne.

Czytaj dalej


2016-04-28 08:02:48 Płytki gresowe do mieszkania – dobry wybór?

Gdy planujesz wykończenie swojego nowego mieszkania lub też większy remont, który ma obejmować również kładzenie nowych podłóg, w takim przypadku pomyśl o płytkach gresowych. Jakie są ich właściwości i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Czytaj dalej


2016-04-21 15:42:56 Finał Mistrzostw Polski Instalatorów coraz bliżej

27 kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych w Poznaniu wyłoniony zostanie Mistrz Polski Instalatorów. To jedno z ważniejszych wydarzeń branżowych wzbudza silne emocje nie tylko wśród uczestników, ale także partnerów. Jednym z nich jest firma TECE, producent systemów sanitarnych i grzewczych, która podczas targów w Poznaniu zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania.

Czytaj dalej


2016-04-05 09:37:19 Niestandardowa łazienka? Rozwiązania na miarę od firmy Radaway

Aranżacja nietypowej łazienki - ze skosami, wnęką czy belką konstrukcyjną, spędza sen z powiek jej właścicielom. Odpowiedzią na te problemy są niestandardowe produkty na miarę, dzięki którym stworzymy komfortową strefę kąpielową. Przedstawiamy cztery zagadnienia aranżacyjne i gotowe rozwiązania od firmy Radaway.

Czytaj dalej


2016-03-21 08:18:30 Altana ogrodowa - budowa czy kupno gotowej?

Szukasz dobrego miejsca na grilla z przyjaciółmi czy schronienia przed deszczem, wiatrem czy lejącym się z nieba żarem? Odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby jest altana ogrodowa.

Czytaj dalej

hurtownie budowlane oceny opinie
materiały budowlane zapytania
gazobeton Solbet
Z jakiego materiału wybudowałeś/wybudujesz ściany zewnętrzne domu?
 Beton komórkowy
 Ceramika
 Cegła wapienno-piaskowa
 Drewno
 Keramzyt
 Inne
Wyniki
IM Sonda v1.5

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.