Materiały Budowlane Łask - Skład Budowlany Ed-Bud


Oceny, komentarze, referencje, informacje - Ed-Bud Sieradz.

 

Materiały Budowlane Sieradz - Ed-Bud Materiały Budowlane sp. z o.o.

ul. Uniejowska 20Ed-Bud

98-200 Sieradz

województwo: łódzkie

NIP 827-182-51-42

tel.: 506-626-672

email: edbud@mam-sklad.pl

Zapraszamy!

Ed-Bud

Wyświetleń: 4512

7 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 3.9/5 (13 głosów oddanych)

 • Omijać Ed-bud szerokim łukiem mikiatv@gmail.com 2017-08-09 11:52:23

  W lutym 2017 został zamówiony i opłacony towar (pustaki Roben) do tej pory zamówienie nie zostało zrealizowane!!! Dostawa miała być na koniec kwietnia, do dnia dzisiejszego nie dostarczone. Wydzwanianie i wysłuchiwanie kolejnych bajek. Cały czas ściemniali i podawali jakieś fikcyjne terminy dostawy towaru. Raz miał towar przyjechać na koniec tygodnia, kurcze a mieli przyjechać. I tak w kółko. Totalne olewanie klienta. Na żądanie zwrotu pieniędzy Pan Waldemar oświadczył że ich nie ma. Przestrzegam wszystkich przed tymi naciągaczami!! Uwaga na nich!!!! Nie realizują zleceń!!!!!! Oszuści!!!!

 • Podziękowanie za dostarczenie pustaka i styropianu tomaszstawski5@gmail.com 2017-06-03 12:36:19

  Zakupiłem również w hurtowni Edbud pustaki i styropian. Na pustaki faktycznie czekałem ale było warto, ludzie nie piszcie bzdur że to oszuści , z tym pustakiem nie tylko w tej hurtowni jest problem, obdzwoniłem inne hurtownie które tą cegłą handlują i też uzyskałem informację że brakuje pustaka i że długo się czeka. Styropian przyjechał przed terminem realizacji, bardzo szybko i sprawnie. Ja nie mam zastrzeżeń , bardzo jestem zadowolony .W innym składzie dostałem ponad 2zł drozej za sztukę tego pustaka i też musiałbym czekać. Z materiału jestem zadowolony z obsługi również. Ja szczerze polecam . W najbliższym czasie będę potrzebował kolejnych materiałów i tez kupię u nich bo ceny mają bardzo konkurencyjne w porównaniu nawet do lokalnych sprzedawców. Ludzie zastanówcie się co piszecie bo albo jesteście złośliwi albo nie macie rozeznania w obsłudze w innych hurtowniach.

 • ofiara Ed-Sieradz agatta21@o2.pl 2017-06-01 18:03:37

  W styczniu 2017 został zamówiony i opłacony towar (pustaki Roben) do tej pory zamówienie nie zostało zrealizowane!!! To juz prawie 18 tygodni czekania, wydzwaniania i pisania emali. Cały czas ściemniali i podawali jakieś fikcyjne terminy dostawy towaru. Raz miał towar przyjechać przed świetami Wielkiejnocy, później po świętach. I tak w kółko. Następnie brak kontaktu ze strony sprzedawcy. Totalne olewanie klienta. Przestrzegam wszystkich przed tymi naciągaczami!! Uwaga na nich!!!!  Opóźniają budowę!!!!!  Nie realizują zleceń!!!!!!

 • Zakupy wp9772@gmail.com 2017-01-04 16:33:51

  Czytam opinie i nie wierzę.Zakupiłem w firmie Ed-Bud z Sieradza na odległość bo pracuję we Francji materiał Solbet i styropian na cały dom w Nowym Sączu. Zapłaciłem i spokojnie czekałem na dostawę.Żona odebrała materiał po wcześniejszej informacji że będzie dostawa i co zamówiłem dostałem.Styropian przyjechał od producenta w kilka dni po terminie ale przecież opóżnienia się zdarzają wszędzie i nie zawsze musi być wina hurtownii. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, mili ludzie doradzą i podpowiedzą jak dla mnie wszystko bez zastrzeżeń i z czystym sumieniem mogę polecić bo mają dobre ceny i materaiły.

   

   

 • Złodzieje pancio_666@wp.pl 2016-06-30 18:26:31

  Witam , zapłaciłem za towar i w umowionym terminie nie dotarl , potem znowu termin i znowu brak towaru . Teraz za towar zaplacony z początkiem Maja od miesiąca czekam na zwrot pieniędzy ....BRAK KONTAKTU , NIEODBIERAJĄ POLECONYCH I MÓWIĄ ŻE NIE DOSTALI . Przestrzegam wszystkich . Na wzmiankę że założę sprawę zlewająco stwierdził właściciel że sprawa może trochę potrwać ...  GDZIE TYLKO BĘDĘ MÓGŁ BĘDĘ PISAŁ O TAKIEJ FIRMIE .

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.