FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Kortasz
Wysłany: 2017-08-04 15:55:09
Odpowiedź
Budowa tarasu.

Pytanie na co zwrócić uwage przy wyborze drewna czy też już gotowych desek na taras? Znalazłem wiele fajnych propozycji, ale bym chciał mimo wszystko taras drewniany, sporo opinii in plus jest o Wild Wood - https://wild-wood.pl/deski-tarasowe/ już wstępnie się kontaktowałem, ale proszę o wasze sugestie na co zwrócić uwagę o co zapytać, czego szukać.

szypu39@wp.pl Wysłany: 2017-08-07 14:57:38
Odpowiedz

Witam a ja mam pytanie o mocowanie, planuje zrobić drewniany tylko nie wiem jakie mocowania? Taras będzie z drewna sosnowego, do tej pory używałem w domu spax wkręty, ze stali nierdzewnej www.spaxcentrum.pl/oferta-spax/spax-do-konstrukcji-drewnianych/spaxpretgwintowanyzlbem, a słyszę opinie, że tylko takie mają być na tarasie, że ocynkowane będą powodowały ruchomość desek, ma ktoś opinię lub doświadczenie?

ella@o2.pl Wysłany: 2017-08-13 21:53:07
Odpowiedz

Oprócz konstrukcji samych ścian tarasu warto również zastanowić się, co zrobić z podłogą. zeby była trwalza można ją pokryć specjalną żywicą: https://remont.biz.pl/sklep/posadzki/15668-sika-sikafloor-400-n-elastic-.html. Dzięki temu taka podłoga będzie bardziej odporna na uszkodzenia i zarysowania. Drewno również nie będzie się niszczyło od wody, która może nalecieć podczas deszczu. Podłoga tak naprawdę jest podstawą tarasu i warto, żeby była wytrzymała i nie trzeba jej by było wymieniać po roku.

Wyświetleń: 62
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.