FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
kowall@mam-sklad.pl
Wysłany: 2017-08-05 14:11:00
Odpowiedź
Jak wybrać projekt żeby nie żałować?

Jaki projekt wybrać aby w przyszłości tego nie żałować? Dom to kosztowny wydatek dlatego chcę wybrać dobrze:)Co prawda, w internecie są gotowe projekty domów-mnie akurat interesują te na wąską działkę, kilka dobrych znalazłam w biurze Archeton: http://www.archeton.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke ale wiadomo, że budując pierwszy raz w życiu dom zupełnie nie ma się pojęcia co jest ważne a co mniej. Dlatego będę wdięczna za użyteczne rady. 

wiola@o2.pl Wysłany: 2017-08-06 22:38:54
Odpowiedz

To prawda, że jeśli budować dom to trzeba to zrobić porządnie już od podstaw, czyli na etapie projektu. Projektując dom, trzeba dokładnie przemyśleć czego od niego oczekujecie i jakie chcecie mieć w nim konkretne rozwiązania. Z doświadzenia wiem, że najwazniejszy jest dobór odpowiedniego rodzaju ogrzewania, tak żeby nie był on zbyt kosztowny albo zbyt wymagający. Takim rozwiązaniem jest m.in. ekogroszek: https://dobry-ekogroszek.pl/   Jest on tani i bardzo kaloryczny, dzięki czemu ciepło jest utrzymywane przez wiele godzin.

netan@buntownik.pl Wysłany: 2017-08-08 20:06:15
Odpowiedz

Bardzo ciekawe projekty na wąską działkę znajdziesz na https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty-domow-na-waska-dzialke . Projekty są odpowiednie do każdej zabudowy, zarówno wolnostojącej, jak i szeregowej. Są funkcjonalne i pomysłowo rozplanowane, dając w efekcie komfortowy, piekny dom. 

aleksander.baczewski@interia.pl Wysłany: 2017-08-16 09:09:13
Odpowiedz

Podczas budowy domu niezywkle ważny jest też wybór odpowiedniego geodety, który dokona wszystkich niezbędnych pomiarów. Znalazłem bardzo przydatny artykuł ze wskazówkami, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze fachowca. Może kogoś zainteresuje: http://wektor-geodezja.com/jak-wybrac-dobrego-geodete

Wyświetleń: 56
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.