FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
antysystemowieciv@wp.pl
Wysłany: 2018-01-04 14:47:49
Odpowiedź
Kredyt na mieszkanie

Co sądzicie o budowie mieszkania na kredyt:  http://www.bankowy.net.pl/kredyty/zanim-zdecydujemy-sie-na-kredyt-hipoteczny/ Lepiej bezstresowo i wolniej budować w miarę możliwości finansowych czy zaryzykować wzięcie kredytu? 

teoter@wp.pl Wysłany: 2018-01-12 21:04:31
Odpowiedz

To nic nadzwyczejnego dzis większość kupuje mieszkania na kredyt. Rzecz w tym żeby był to kredyt na dobrych warunkach. W Raiffeisen można się starać o kredyt mieszkaniowy nawet na 30 lat. Bank daje też możliwość 2 razy w roku mniejszenia rat o połowę.

tomasz.s@onet.pl Wysłany: 2018-01-14 18:29:40
Odpowiedz

Mieszkanie to raczej trudno samodzielnie budować. Tym zajmują się które budują całe osiedla. W każdym razie przy odbiorze nowego mieszkania powinien być ktoś kto sprawdzi czy wszystko jest OK W naszym imieniu diałała firma per modum która przejęłą mieszkanie od developera w zarządzanie.

karolbankowy@banki24.pl Wysłany: 2018-01-16 09:32:50
Odpowiedz

Wydaje mi się, że lepiej będzie wziąć kredyt i szybciej wybudować sobie dom, niż budować w miarę możliwości (np. 5 lat) - wtedy postawiony dom już niszczeje i trzeba będzie po czasie wymieniać kolejne elementy, a to trochę niefajne, bo to tak jakby podwójna inwestycja. Sprawdź sobie jeszcze tutaj http://www.banki24.com.pl, może akurat coś Ci się przyda, znajdziesz tam wiele cenych informacji :)

Wyświetleń: 62
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.