ARTYKUŁY BUDOWLANE

Zobacz również : Wiadomości z rynku budowlanego | Zasady zamieszczania artykułów


2018-02-04 20:59:24 Usługi płytkarskie – jak wybrać dobrego fachowca?

Znalezienie dobrej klasy fachowca w branży budowlanej często nie jest zadaniem tak prostym, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Tak naprawdę bowiem, pomimo wielu ofert, które pojawiają się w branżowych portalach ogłoszeniowych, nie wszyscy z zamieszczających je znają się w stu procentach na tym, co robią, nie posiadając nabytego wcześniej doświadczenia oraz umiejętności pozwalających na prawidłowe wykonanie powierzonych im prac.

Czytaj dalej


2018-02-02 18:08:55 Na co zwrócić uwagę prowadząc firmę?

Zakładając, czy prowadząc firmę, odpowiadamy za wiele rzeczy, które powinniśmy kontrolować i zaplanować odpowiednio wcześniej. Każdy pracodawca odpowiada również za swojego pracownika, więc należy zapewnić mu odpowiednie warunki pracy.

Czytaj dalej


2018-01-30 20:29:10 W jakim celu wykonuje się mapowanie temperatury?

Mapowanie temperatury to proces polegający na zmierzeniu i zobrazowaniu dokładnego rozkładu temperatury w badanym środowisku, na przestrzeni określonego czasu. Mapowanie wykonuje się przeważnie w przestrzeniach magazynowych i wytwórczych, wykorzystywanych w branżach wymagających stałego nadzorowania warunków przechowywania i transportu produktów. Procesowi mapowania można poddać także małe urządzenia chłodnicze. Jeśli interesuje Państwa to jak przebiega proces mapowania temperatury oraz w jakim celu się go wykonuje, zapraszamy serdecznie do lektury artykułu.

Czytaj dalej


2018-01-30 06:55:01 Jak składować węgiel w sezonie zimowym?

Sezon zimowym w wielu gospodarstwach domowych wiąże się nierozerwalnie ze zwiększonym zapotrzebowaniem na opał. Niezmiennie od wielu lat najpopularniejszym paliwem w sezonie grzewczym pozostaje węgiel. Problematyczne może jednak okazać się jego przechowywanie? Nieodpowiednie warunki magazynowania węgla mogą sprawić, że nie będzie on zdatny do palenia w piecu. Jak przechowywać węgiel, aby był zdatny do użytku przez całą zimę?

Czytaj dalej


2018-01-29 20:38:32 Kupić czy wynająć sprężarkę? Na jakie rozwiązanie się zdecydować?

W ostatnich latach sprężone powietrze stało się istotnym czynnikiem wykorzystywanym w zakładach przemysłowych. Sprawdza się jako nośnik energii napędzający rozmaite maszyny i urządzenia, jako układy magazynujące energię czy w pistoletach stosowanych w zakładach lakierniczych. Zastosowanie sprężarek wiąże się jednak z wysokimi kosztami inwestycyjnymi. Jak im podołać?

Czytaj dalej


2018-01-29 20:25:32 Przyciągaj Jak Magnes – Namiot Wystawowy dla Twojej Firmy!

Namioty wystawowe można spotkać na targach, spotkaniach branżowych i innego rodzaju eventach. Są one niezbędnym elementem, który na wpływ na to, jak potencjalny klient postrzega naszą firmę. Warto poświęcić trochę czasu, aby zainwestować w namiot funkcjonalny i dobrej jakości.

Czytaj dalej


2018-01-24 22:16:23 Wybieramy projekt domu z dużym tarasem

Znalezienie odpowiedniego projektu domu może sprawiać dużo trudności. Dzisiaj jednak wielu inwestorów decyduje się na gotowe projekty domów – tanie i dostępne od ręki. Jeśli marzysz o tym, aby mieć dom z dużym tarasem, znajdziesz go również wśród projektów gotowych.

Czytaj dalej


2018-01-06 09:39:21 Płomień pod kontrolą – aplikacja MyFire

Kominki gazowe to nie tylko elegancki design i wizja ognia, ale przede wszystkim bezproblemowe użytkowanie. Kratki.pl, lider polskiej branży kominkowej, poszerzył swoją ofertę o moduł WI-FI Box do sterowania urządzeń gazowych Leo oraz Koza AB za pomocą aplikacji mobilnej MyFire. Korzystanie z kominków jeszcze nigdy nie było tak proste!

Czytaj dalej


2017-12-20 21:01:09 Wodne ogrzewanie podłogowe – 5 pytań do eksperta

Ogrzewanie podłogowe, wśród osób podejmujących decyzję o wyborze tego rozwiązania, wciąż budzi wiele wątpliwości. Najczęściej dotyczą one takich kwestii, jak opłacalność inwestycji, rodzaj materiału wykończeniowego, wpływ na zdrowie i komfort mieszkańców czy możliwość łączenia z ogrzewaniem konwencjonalnym. O odpowiedź na najczęściej spotykane pytania dotyczące „podłogówki" poprosiliśmy eksperta firmy TECE.

Czytaj dalej


2017-12-20 20:59:27 Nadchodzą złote czasy, czyli żegnamy chrom w łazience

Stal nierdzewna i chrom od wielu lat są elementem wpisującym się w styl nowoczesnych łazienek. Jednak wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie mogą zostać zdetronizowane przez bardziej szlachetne i cieplejsze barwy złota. I nie chodzi tu o przepych, ale o wprowadzenie do aranżacji pierwiastka luksusu i wytworności, znajdującej odzwierciedlenie m.in. w detalach. Propozycją firmy TECE są przyciski spłukujące w wersji miedź, mosiądz i złoto.

Czytaj dalej


2017-11-22 09:32:22 Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych

O tym, że pojawienie się na świecie dziecka potrafi przewartościować i przewrócić do góry nogami dotychczasowy świat prędzej czy później przekonują się wszyscy świeżo upieczeni rodzice. Nierzadko jeszcze na długo przed porodem przyszła mama i tata pochłonięci są przygotowaniami do powitania nowego członka rodziny. Na długiej liście zadań kluczową pozycję powinno zająć zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w domu. Nasi eksperci podpowiadają, jak to zrobić. 

 

Czytaj dalej


2017-11-09 11:07:34 NOWOŚĆ! Jeden dla wszystkich – uniwersalny zawór pływakowy od firmy TECE

Z myślą o instalatorach i zwolennikach uniwersalnych rozwiązań firma TECE wprowadziła do swojej oferty zawór pływakowy F 10. Produkt może być stosowany we wszystkich spłuczkach TECEprofil oraz jako zamiennik w spłuczkach podtynkowych i natynkowych innych producentów. Wszystko dzięki kompaktowej budowie oraz uniwersalnym adapterom przyłączeniowym.

Czytaj dalej


2017-10-25 11:48:42 Flat interior design – trend na płaskie powierzchnie w łazience według firmy TECE

Im mniej zakamarków, wnęk i nierówności w łazience, tym lepiej - przekonują projektanci. Nowy trend tworzenia płaskich powierzchni to wynik dążenia do funkcjonalności, prostoty i higieny. Rozwiązania sanitarne, które wpisują się w ten kierunek projektowania przestrzeni łazienkowej znajdziemy w ofercie firmy TECE. Płaskie przyciski spłukujące, które mogą być zlicowane z powierzchnią ściany, odwodnienie prysznicowe do kamienia czy stelaże do zabudowy podtynkowej - to tylko wybrane z nich.

Czytaj dalej


2017-10-16 16:11:46 Minimalistyczna i higieniczna – odkrywamy nowy trend na płaskie powierzchnie w łazience

Łazienka powinna cechować się wysokim stopniem funkcjonalności - gwarantować swobodę podczas codziennych czynności, ale też łatwość utrzymania jej w czystości. Dlatego coraz bardziej zauważalnym kierunkiem w aranżacji przestrzeni sanitarnej jest dążenie do prostoty poprzez tworzenie płaskich powierzchni. Podpowiadamy, na czym polega trend określany jako „flat interior design" i jak w zgodzie z jego założeniami zaaranżować naszą łazienkę.

Czytaj dalej


2017-09-29 10:11:12 NOWOŚĆ! Czym skorupka za młodu - stelaż do WC stojącego dla dzieci firmy TECE

Prawidłowo urządzona łazienka wpływa na samodzielność przedszkolaka w korzystaniu z toalety oraz efektywność nauki zasad higieny. Niezbędne są jednak rozwiązania, które zapewnią kilkulatkowi bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Odpowiednia wysokość miski ustępowej i przycisków spłukujących to podstawa. Zapewni je nowość w ofercie firmy TECE - stelaż podtynkowy do WC stojącego dla dzieci.

Czytaj dalej

hurtownie budowlane oceny opinie
materiały budowlane zapytania
gazobeton Solbet
Z jakiego materiału wybudowałeś/wybudujesz ściany zewnętrzne domu?
 Beton komórkowy
 Ceramika
 Cegła wapienno-piaskowa
 Drewno
 Keramzyt
 Inne
Wyniki
IM Sonda v1.5

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.