Którego producenta oświetlenia LED wybrać i dlaczego to takie ważne?


Oświetlenie LED na dobre zastąpiło klasyczne źródła światła. Gwarantuje o wiele niższe zużycie energii, dobre doświetlenie pomieszczeń i poszczególnych stanowisk, a nawet ulic, placów czy całych obiektów użyteczności publicznej. Gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa masowo przechodzą na tę technologię. Jeśli właśnie się do tego przymierzasz, to zadbaj o to, aby wybrać źródła od sprawdzonego producenta oświetlenia LED. Podpowiadamy, na co warto tutaj zwrócić szczególną uwagę.

 

Dobrze jest stawiać na polskie firmy

 

Polska jest istotnym graczem na globalnym rynku producentów oświetlenia LED. Rodzime firmy dostarczają tę technologię na rynki całego świata, czego najlepszym przykładem jest Kanlux. Jeśli w ciągu ostatnich kilkunastu lat zdarzyło Ci się szukać oświetlenia do domu czy przedsiębiorstwa, włącznie z oprawami i źródłami światła, to prawdopodobnie kojarzysz tę markę – obecną chociażby w największych sieciach sklepów stacjonarnych i internetowych.

Kanlux to producent oświetlenia LED z ponad 30-letnim doświadczeniem. Rodzinna firma dostarcza produkty pod marką własną i markami towarzyszącymi – łącznie jest to już blisko 7500 produktów, które trafiają do 40 krajów całego świata.

 

To warto wiedzieć

 

Produkty Kanlux powstają zarówno w polskiej Fabryce Kanlux jak i za granicą.


Nie oszczędzaj na jakości

 

Nie jest żadną tajemnicą, że wymiana oświetlenia na LED-owe ma solidne uzasadnienie ekonomiczne – a już szczególnie w czasach gwałtownych podwyżek cen energii. Warunkiem opłacalności takiej inwestycji jest jednak zakup żarówek, które zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę i zachowanie fabrycznych faktycznie podanych parametrów przez cały okres eksploatacji.

Kupując oświetlenie LED nieznanego pochodzenia, od przypadkowych sprzedawców, ryzykujesz, że trwałość, np. żarówek będzie, stanowczo krótka, a parametry sztucznie zawyżone, i taka inwestycja nie będzie miała szansy się zwrócić. Rozsądnie jest zatem postawić na produkty dobrej jakości, które wcale nie muszą być drogie.

Kanlux stawia wyraźny akcent na jakość swoich produktów, dlatego jest jednym z najbardziej uznanych producentów oświetlenia LED nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Swego rodzaju ciekawostką jest fakt, że produkty polskiej firmy są poddawane intensywnym testom w Laboratorium Kanlux, w którym spędzają nawet ponad 250 dni. To wystarczająca ilość czasu, aby móc ocenić trwałość, funkcjonalność i kluczowe parametry produktów z kategorii oświetlenia.

 

To warto wiedzieć

 

Bezawaryjność produktów Kanlux jest na poziomie aż 99%.


Trwałość i wysoki komfort korzystania z oświetlenia

 

Gama oświetlenia LED jest dziś na tyle szeroka, że każdy może w niej znaleźć to, czego potrzebuje i co perfekcyjnie wpisuje się m.in. w planowany sposób użytkowania np. żarówki. W końcu inne oświetlenie wybieramy nad blaty kuchenne czy stanowisko pracy, inne do nastrojowego podświetlenia ściany za telewizorem w salonie.

Niezależnie od przeznaczenia wybieranego oświetlenia LED, na pewno warto postawić na produkty gwarantujące jak najdłuższy okres bezawaryjnej pracy oraz wysoki komfort ludzkiego wzroku. Oba kryteria spełniają żarówki z linii iQ-LED od Kanlux.

Oświetlenie iQ-LED jest objęte aż 3-letnią gwarancją, posiada certyfikat TUV potwierdzający najwyższą jakość produktu i zostało wyprodukowane z wykorzystaniem specjalnych diod LED zapewniających tzw. bezpieczeństwo fotobiologiczne (przyjazna ludzkim oczom temperatura barwowa).

Jeśli szukasz jeszcze lepszej trwałości, to w gamie produktów Kanlux znajdziesz oświetlenie iQ-LED LIFE, które jest objęte aż 5-letnią gwarancją. Dzięki zastosowaniu technologii LESS BLUE żarówki z tej linii emitują mniej światła niebieskiego w porównaniu z większością standardowych LED-ów dostępnych na rynku. Co ważne, żarówki iQ-LED LIFE emitują światło najbardziej zbliżone do naturalnego, a to korzystnie wpływa na funkcjonowanie wzroku.

Ponadto żarówki z linii iQ-LED LIFE odznaczają się wysokim współczynnikiem oddawania barw (Ra>90), co zapewnia prawidłowe postrzeganie kolorów przez ludzkie oko – dlatego jest to bardzo dobre oświetlenie m.in. do pracowni, pokoju dziecka czy placówek oświatowych.

 

Sprawdź ofertę Kanlux i postaw na sprawdzonego producenta oświetlenia LED

 

W ofercie Kanlux znajdziesz pełną gamę oświetlenia LED dla:

  • Domu i mieszkania;
  • Sklepów i butików;
  • Obiektów biurowych;
  • Hoteli i restauracji;
  • Placówek medycznych;
  • Obiektów administracyjnych;
  • Placówek oświatowych;
  • Zakładów produkcyjnych;
  • Hal i magazynów;

Oferta obejmuje wszystkie popularne kategorie oświetlenia, od żarówek z trzonkiem E14 i E27, przez GU10, aż po Gx5,3. Dostępne jest oświetlenie o temperaturze barwowej od 1800 do 6500 [K], w tym o napięciu znamionowym 12V oraz przystosowane do współpracy ze ściemniaczami.

Z pełną ofertą oświetlenia LED od Kanlux zapoznasz się na stronie https://www.kanlux.com/pl/produkty/16227/led.

 

 

Wyświetleń: 575

0 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (1 głosów oddanych)

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.