Lodówka sterowana elektronicznie - jaki model do 3000 zł kupić?


Chcesz kupić lodówkę, w której łatwo ustawiać temperaturę? Spójrz na modele sterowane elektronicznie! To wygodne, innowacyjne urządzenia, dzięki którym odpowiednie przechowywanie żywności nie będzie stanowić problemu. Jaki model wybrać? Dysponując budżetem do 3000 zł, sprawdź najlepiej oceniane modele marki Beko!

 

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie

 

Wybór odpowiedniej lodówki to proces, który może chwilę potrwać. W końcu to zakup na lata i często jeden z najważniejszych sprzętów w kuchni. Zacznij od określenia, jakiego rodzaju urządzenia szukasz - czy potrzebujesz kompaktowego modelu do niewielkiej kuchni, czy może przestronnej lodówki side by side. Każde z rozwiązań ma swoje zalety. Klasyczna chłodziarko-zamrażarka jest mniej pojemna, ale łatwiej zaplanować jej ustawienie w przestrzeni. Z kolei lodówka side by side pomieści sporo zapasów i domowych mrożonek, zwykle jednak ma niską klasę energetyczną i może przytłaczać średniej wielkości wnętrza. Musisz zdecydować, które parametry mają dla ciebie ważniejsze znaczenie!

Możesz też rozważać zakup lodówki wolnostojącej lub w zabudowie. Zwykle sięga się po kolejny model w tym samym stylu, co poprzedni. Może się jednak okazać, że nowoczesne sprzęty wolnostojące dobrze komponują się z kuchennymi meblami i nie potrzebujesz lodówki w zabudowie - nawet jeśli początkowo to planowałeś.

Gdy najważniejsze dylematy za tobą, czas na przyjrzenie się całej liście parametrów, które są istotne przy wyborze sprzętu. Wśród nich często wymieniane jest łatwe sterowanie lodówką. W podstawowych modelach to sterowanie mechaniczne, na przykład za pomocą pokrętła. Nowoczesne urządzenia mają sterowanie elektroniczne - wygodne i intuicyjne w obsłudze. Nic dziwnego, że takie urządzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, a łatwa obsługa wymieniana jest jako jedna z najważniejszych zalet osób recenzujących sprzęty.

Jakie inne kwestie warto przeanalizować, kupując lodówkę? Przede wszystkim:

 • wymiary;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • generowany hałas;
 • klasę energetyczną;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem mięsa, nabiału, warzyw i owoców;
 • łatwe dopasowanie wnętrza do swoich potrzeb;
 • atrakcyjny design.

Polecane lodówki Beko do 3000 zł

 

Jakie lodówki Beko ze sterowaniem elektronicznym do 3000 zł warto polecić? Zobacz najchętniej kupowane modele!

 • BEKO B5RCNA405LXB - model za ok. 2300 zł. Pojemność chłodziarki to 249 l, a zamrażarki - 106 l. Klasa energetyczna tego sprzętu to D. Lodówka wyróżnia się cichą pracą (35 db). Wśród technologii warto wymienić No Frost, ale również funkcję ECO i tryb wakacyjny. Spodoba ci się innowacyjne rozwiązanie HarvestFresh. Dzięki różnokolorowemu światłu warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość i składniki odżywcze. Docenisz też funkcję szybkiego mrożenia.
 • BEKO B5RCNA365LXB - propozycja za ok. 2000 zł. Pojemność chłodziarki to 210 l, a zamrażarki - 106 l. Klasa energetyczna urządzenia to D. Wśród technologii zwróć uwagę na No Frost i tryb wakacyjny, a także HarvestFresh.
 • BEKO GN163140XBN - lodówka side by side za ok. 3000 zł? Z Beko to możliwe! Pojemność chłodziarki wynosi tutaj 368 l, zamrażarki - 212 l. Klasa energetyczna tego modelu to F. Z technologii warto wymienić NeoFrost, czyli dwa obwody chłodzące - w zamrażarce powietrze jest zimne i suche, podczas gdy w chłodziarce utrzymywana jest odpowiednia wilgotność. I w tym modelu znajdziesz technologię HarvestFresh, która pozwoli zachować dłużej świeżość warzyw i owoców.

Chcesz poznać inne modele? Sprawdź lodówki Beko w sklepie MediaMarkt!

 

 

 

Wyświetleń: 1132

0 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (2 głosów oddanych)

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.