Maszty oświetleniowe podniosą komfort pracy


Właściwe oświetlenie gwarantuje bezpieczeństwo i komfort pracownikom na każdej budowie. Maszty oświetleniowe są używane m.in. podczas stawiania konstrukcji budowlanych, ale też różnych koncertów i eventów.

Wybierz profesjonalne rozwiązanie

Zapewnienie dobrych warunków oświetleniowych to podstawa na każdym placu budowy, węzłach drogowych, podczas akcji poszukiwawczej lub ratowniczej, prac drogowych, na sesjach zdjęciowych i planach filmowych lub w trakcie organizowania imprezy przy niedostatecznej widoczności wewnątrz lub na zewnątrz.

Maszty i wieże mogą też służyć jako tymczasowe oświetlenie przestrzeni publicznej. Najważniejszą kwestią jest dobór produktu o dostatecznej mocy. Szeroki wybór produktów gwarantujących jasność i bezawaryjność pracy znajdziemy https://klimasklep.pl/oswietlenie-c-117_209.html.

Oświetlenie budowlane

Plac budowy musi spełniać ogólne wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy, dlatego przy wykonywaniu robót budowlanych należy zapewnić odpowiednie oświetlenie, które znacznie poprawi komfort pracowników. Są one niezbędne podczas wykonywania prac wieczorem oraz w nocy, po zmroku, a także w miesiącach zimowych, gdy dzień jest na tyle krótki, że już po popołudniu konieczne jest dodatkowe doświetlenie terenu budowy.

Oświetlenie budowlane jest szczególnie ważne na placach budowy oraz w warsztatach. Jeśli klasyczne metody zawodzą, nie ma odpowiednich instalacji elektrycznych lub nastąpiła ich awaria, warto z nich korzystać – są mobilne, a zatem można ustawić je wszędzie tam, gdzie mamy taką potrzebę. Do tego typu oświetlenia zaliczamy m.in. maszty oświetleniowe o różnej mocy (wybrane modele z podwoziem), najaśnicę (mobilny system oświetleniowy), łańcuchy lamp budowlanych itp.

Warto wybrać nowoczesne i innowacyjne oświetlenie, które będzie można także przenieść w wybrane miejsce. Odpowiedzą one na potrzeby firm remontowo-budowlanych, poza tym wiele z nich sprawdzi się także w ekstremalnych warunkach. Warto jednak pamiętać, aby nie wybrać naświetlaczy o zbyt dużym strumieniu świetlnym.

Oświetlenie przyjęć i eventów

Maszty z lampami pełnią wiele funkcji – są wykorzystywane także w przemyśle rozrywkowym. Sprawdzają się mianowicie w trakcie np. koncertów, imprez sportowych na boiskach i stadionach, a także pikników i innych imprez plenerowych w parkach czy ogrodach. Przenośne maszty są wygodne w użytkowaniu, gdyż nie są tak masywne jak ich odpowiedniki stacjonarne – można je łatwiej przenieść w dowolnym momencie, a także dokonać sprawnego montażu.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej to ogromny problem zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i w plenerze. Dodatkowe oświetlenie niezależnie zasilane ma też swoje zastosowanie na koncertach, przyjęciach i innych eventach, gdyż wpływa ono na komfort gości oraz ich aktywne uczestnictwo. Dzięki temu nie trzeba obawiać się awarii, usterki czy kaprysów ze strony pogody (np. działanie wiatru), co mogłoby zepsuć przygotowywaną przez wiele godzin imprezę.

Maszty można dobrać o konkretnej mocy, odpowiednie np. do hali eventowej, na piknik czy na salę koncertową. Rozmieszczenie urządzeń można tak rozplanować, aby mieć pewność, że światło dotrze wszędzie tam, gdzie nam zależy. Co ważne, obsługa masztów jest bardzo prosta.

Wyświetleń: 1152

0 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 0/5 (0 głosów oddanych)

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.