Wyświetleń:

6 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 1.0/5 (8944 głosów oddanych)

 • Oszusci danielinhio@wp.pl 2018-05-20 21:28:05

  Teraz Edyta Kałuzińska piątek i jej mąż Waldemar Piątek.  Działają pod nazwą Wamer Hause MB. Owa Firmą siedzibę ma w Warszawie. Zarejestrowali ja na Mamę Edyty panią Janine Kałuzińska. Na olx , działają pod nazwą Wamer. Telefonu nie odbiera Edyta. Ale bardzo łatwo było powiązać ich że sobą. 

 • Oszusci edbud danielinhio@wp.pl 2018-02-25 14:54:41

  Pod tym adresem

  \r\n

   

  \r\n

  http://www.oszukaniprzezedbud.fora.pl

  \r\n

   

  \r\n

  Stworzone miejsce wymiany informacji w sprawie Ed-budu uniejowska 20 sieradz państwa Piątek.

 • ED-BUD oszust!!!!!! mikiatv@gmail.com 2018-02-20 22:00:46

  Wszyscy poszkodowani proszę zgłaszać sie na najbliższą komendę policji. Śledztwo jest w trakcie. Im więcej poszkodowanych się zgłosi tym więcej kratek dla Waldemara i Edytki. Również mozna zgłosić w prokuraturze. Tam też już toczy sie postepowanie.

  Oszukuje jeszcze na OLX jako "Dział handlowy" teraz działa żona. Niezła parka. Ciekawe co na to ich dzieci.

 • Oszusci danielinhio@wp.pl 2018-02-17 16:06:32

  Trzeba przyznać, że oszustwa firmy Ed-bud uniejowska 20 sieradz , w wykonaniu pani Edytki , są godne podziwu , jak ona kłamie, "nawet brewka nie dygnie" gdyby za każde kłamstwo jej życiowy zegar przyspieszalby o sekunde, teraz  robilby  jako wentylator. Zero skrupułów jak w filmie, i to nie byle jakim. Żeby stracić prawie wszystko, a nadal kiwac ludzi jak Ronaldo , to trzeba nie być człowiekiem. Ludzie pracują uczciwie - ah tego słowa nie znają, ale to w encyklopedi sobie zobaczą - pracują ludzie uczciwie, mają plany marzenia. Decydując się na budowę, akceptują ofertę ed-budu i życie w jednym momencie się odmienia. Myśli sobie człowiek, jak mogłem dac się tak wrobic, przecież w dzisiejszych czasach.... no właśnie, a jednak. "Przecudna" pani przekrecila mnie na kilkanaście tysięcy. Trzeba zamawiac juz, bo cena rośnie , przedpłata 100%. Pozniej brak w kontakcie z handlowcem , nagle fabryka nie produkuje tego co zamowiono , i trzeba gdzie indziej , no ale to wiadomo trzeba czekac. Czlowiek po raz kolejny chce zwrotu gotowki. A tu Edzia Twierdzi, że nadal dostarczy mi towar, a dostarcza już 85dni. Nie rozumie , że ma kasę oddać - zupełnie jak ZLODZIEJ. Sprawdziłem - zamowienia w fabryce   Nigdy nie bylo. Jaka kara dla edytki mogla by nas zadowolic , no szkoda, że nie many starożytności , tam było ciekawie ukradła Edyta, ciach rączkę, dzisiaj to by jej rąk brakło. W sumie na dwoch ofiarach by sie skonczylo. A nie wyglada to tak jak wygląda. Edyta pochwal się  wynikiem ile to osób masz na koncie . W tym momencie wymiar sprawiedliwości doprowadza do osadzenia takich ludzi w metalowym pomieszczeniu, szkoda tylko, że za nasze podatki. Mam nadzieję, że w więzieniu cela będzie ciasna , że długo tam sobie posiedzi. Można by pomyśleć, albo sobie wyobrazić, co będzie jak wyjdzie. Trynkiewicz też wyszedł, a nie powinien. Takich ludzi trzeba podziwiać, ale izolować od społeczeństwa. Można tutaj podpiąć metafore jabłka. Jabłko rodzi się dojrzewa , a później gnije. Niech zginije w pierdlu. A tak naprawdę . Tak zupełnie szczerze, to prawo powinno pozwolić postawić edyte naprzeciwko oszukanych ludzi i pozwolić im na wszystko . Można byłoby podziwiać jak w kinie.

  Ta sprawę trzeba porządnie nagłośnic , Aby ostrzec innych. Nie popelniajcie naszych błędów.

 • !!! UWAGA OSZUST !!! mikiatv@gmail.com 2018-02-08 01:18:25

  Oszukuje ludzi namawiając na przedpłatę która ma być gwarancją ceny, Nie realizuja zleceń. Brak kontaktu. Oszustwo metoda na pustaka.

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.