O portalu budowlanym Mam-sklad.pl


W oparciu o nasze dziesięcioletnie doświadczenie, uzyskane podczas prowadzenia czterech składów budowlanych, stworzyliśmy portal budowlany ułatwiający Państwu budowę lub remont.

W naszym portalu mogą państwo bezpłatnie składać zapytania ofertowe na materiały budowlane grupie 120 składów i hurtowni! Bez wychodzenia z domu mogą Państwo porównać oferty z najlepszych składów i hurtowni z Waszego regionu i wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkową wartością portalu Mam-sklad.pl jest komis materiałów budowlanych. To tu można sprzedawać materiały, które pozostały po budowie lub remoncie.

Dzięki portalowi Mam-sklad.pl mogą Państwo również zaoszczędzić pieniądze korzystając z modułu wyprzedaże i promocje w składach budowlanych. W tej części serwisu składy i hurtownie wystawiają towary, które mają w promocji lub których termin ważności dobiega końca.

Zapraszamy również do korzystania z forum budowlanego. Podzielcie się Państwo informacjami i doświadczeniami, które zdobyliście budując lub remontując.

W module "koszt budowy domu" można umieszczać zdjęcia z kolejnych etapów budowy domu i podawać rzeczywisty koszt zakupu materiałów budowlanych i koszt robocizny.

Zapraszamy również do zapoznania się z poglądowym cennikiem materiałów budowlanych stworzonym na podstawie cen w pięciu składach. Do tej pory zebraliśmy 4640 pozycji asortymentowych.

Zachęcamy również do przeczytania naszych praktycznych porad dla budujących dom.

Korzystanie z portalu Mam-sklad.pl jest bezpłatne.

Zmniejszajcie koszty budowy i remontu oraz oszczędzajcie czas, korzystając z portalu budowlanego Mam-sklad.pl.

 


© mam-sklad.pl - wszelkie prawa zastrzeżone | Korzystanie z Mam-sklad.pl oznacza akceptację regulaminu. | Polityka bezpieczeństwa


Wyświetleń: 14190

0 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (18 głosów oddanych)

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.