Skład drewna w Katowicach i regionie. Źródło niezbędnych produktów do realizacji inwestycji budowlanej


Składy drewna to miejsca odwiedzane zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i biznesowych, poszukujących materiałów drzewnych do realizacji różnorodnych projektów budowlanych. Składy oferują jednak nie tylko drewno konstrukcyjne np. na więźby dachowe czy ściany, ale także szereg drewnianych elementów wykończeniowych na zewnątrz i do wewnątrz budynków. Szukając sprawdzonego składu drewna w Katowicach warto wybrać się nieco dalej, do sąsiednich Mysłowic, a dlaczego, to już wyjaśniamy w naszym artykule.


Farma Drewna – jeden z największych składów drewna na Śląsku

Rekomendowanym przez nas składem drewna blisko Katowic jest Farma Drewna, czyli skład mieszczący się w Mysłowicach. To miejsce, w którym zaopatrzysz się we wszystkie wyroby drzewne przydatne lub wręcz niezbędne do realizacji inwestycji budowlanych, zarówno w sektorze budownictwa mieszkaniowego, jak i biurowego czy przemysłowego.

Farma Drewna to nie jest kolejny standardowy skład drewna, ale miejsce założone i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów najstarszego materiału budulcowego, którzy o drewnie wiedzą dosłownie wszystko. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe, bezcenne doradztwo w zakresie m.in. wyboru odpowiedniego drewna do realizacji konkretnego projektu.

Farma Drewna oferuje wyłącznie drewno ze sprawdzonego źródła, przede wszystkim skandynawskie, które gwarantuje bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, co oczywiście jest potwierdzone stosownymi certyfikatami. Kupując drewno w tym składzie możesz mieć pewność, że wybierasz produkt spełniający najwyższe standardy.

Więcej o tym, dlaczego szukając składu drewna w Katowicach warto odwiedzić Farmę Drewna w Mysłowicach, przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://farmadrewna.pl/artykul/potrzebny-sklad-drewna-w-katowicach-zapraszamy-do-farmy-drewna-w-myslowicach.

Sprawdźmy teraz, w jakie produkty możesz się zaopatrzyć w tym polecanym przez nas składzie drewna blisko Katowic.

 

Drewno konstrukcyjne

Farma Drewna w Mysłowicach to właściwy adres dla inwestorów, którzy szukają wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego. W ofercie składu znajdziesz solidne drewno do budowy dachów, ścian, stropów, a także podkonstrukcji tarasów i podłóg. Dostępne jest także drewno idealnie nadające się  do budowy altan, domków gospodarczych oraz innych elementów małej architektury ogrodowej.

 

Tarcica sucha i mokra

W ofercie Farmy Drewna znajdziesz również tarcicę, zarówno suchą (o wilgotności poniżej 22%), jak i mokrą. Tarcica jest niezbędnym materiałem do realizacji różnych projektów budowlanych, jak i do produkcji mebli, podłóg drewnianych oraz stolarki okiennej i drzwiowej.

 

Deski tarasowe i podłogowe

Jeżeli szukasz wysokiej jakości desek tarasowych i podłogowych w atrakcyjnej cenie, to Farma Drewna jest odpowiednim adresem. W ofercie tego składu znajdziesz deski tarasowe z drewna skandynawskiego, zarówno podwójnie ryflowane, jak i gładkie, dostępne w wersjach surowych i impregnowanych. Oferowane deski podłogowe są stabilne wymiarowo i estetycznie wykonane, dlatego idealnie nadają się do użytku w przestrzeniach mieszkalnych.

 

Podbitki, boazerie i wiele więcej

W Farmie Drewna znajdziesz również szeroki wybór podbitek dachowych i boazerii, dedykowanych osobom ceniącym sobie naturalny wygląd i ponadczasowość drewna. Skład oferuje produkty najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wielką zaletą Farmy Drewna jest obszerność oferty, dzięki czemu każdy klient tego składu drewna blisko Katowic może się zaopatrzyć we wszystko, co jest potrzebne do realizacji projektu wymagającego użycia wyrobów drewnianych.

Ofertę Farmy Drewna uzupełniają m.in. płyty OSB, akcesoria montażowe, termodrewno (doskonałe do budowy i wykończenia sauny) oraz profesjonalna chemia do ochrony i odnawiania drewna.

Z pełną ofertą Farmy Drewna w Mysłowicach zapoznasz się na stronie internetowej składu pod adresem https://farmadrewna.pl/.

 

Wyświetleń: 96

0 komentarzy   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (1 głosów oddanych)

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.