Wynajem podnośników nożycowych


Podnośniki nożycowe to sprzęt specjalistyczny pozwalający na pracę na wysokościach. Wykorzystywane są one zarówno na placach budowy, w halach magazynowych czy halach fabrycznych. Zapewniają one bezpieczeństwo ale też zwiększenie efektywności pracy. Dziś w dobie palących terminów i optymalizacji czasu, ma to niebagatelne znaczenie.

 

Podnośniki nożycowe

Z tego powodu wózki nożycowe stają się coraz bardziej pożądanym sprzętem specjalistycznym zarówno w fabrykach, magazynach, ale też na placach budowy.
Na rynku dostępny jest cały szereg sprzętu pozwalającego prowadzić roboty na wysokości, takiego jak: podnośniki i podesty nożycowe o napędzie spalinowym i elektrycznym, ale też podnośniki przegubowe z wysięgiem bocznym, podnośniki masztowe i tym podobne. Ciekawą opcją dla firm jest wynajem podnośników nożycowych, ponieważ praca na podnośniku znacząco wpływa zarówno na tempo pracy jak i bezpieczeństwo pracowników.
Podnośnik zapewniający sprawne przemieszczanie się po terenie budowy z pewnością będzie bardziej praktyczny niż konieczność przenoszenia rusztowania, podnośniki nożycowe znajdują zastosowanie również w halach fabrycznych gdzie ich mobilność znacząco wpłynie na stopień ich użyteczności. Decydując się na wynajem podnośników nożycowych, koniecznie trzeba sprawdzić stan techniczny sprzętu ale też czy posiada on aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystkie te czynności zagwarantują na bezpieczną i bezproblemową pracę.

 

Zalety podnośników

Niewątpliwie ogromną zaletą podnośników nożycowych jest możliwość pracy na ich pokładzie większej ilości osób, niektórzy producenci deklarują nawet, że na pokładzie ich sprzętu może pracować naraz nawet do 7 osób. Taką możliwość mają podnośniki z opcją wysuwania pokładu zarówno z jednej jak i drugiej strony.Dziś już naprawdę trudno wyobrazić sobie dużą budowę czy też hale magazynowe bez odpowiedniego zaplecza sprzętowego, którego część bez wątpienia stanowią podnośniki nożycowe. Wybierając model podnośnika na który się decydujemy zawsze warto brać pod uwagę jego przeznaczenie ponieważ znacząco różnią się one od siebie parametrami.

 

Wyświetleń: 1517

2 komentarze   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (2 głosów oddanych)

  • Podnosnik podnosnik@mam-sklad.pl 2020-03-20 19:33:11

    Ja korzystałem z usługi wynajmu podnośnika koszowego z polecenia od firmy e-podnosniki.pl. Super kontakt, polecam ;)

  • Wynajem podnośników nożycowych kontakt@altri.pl 2019-07-24 13:09:14

    Ja smiało moge polecić firmę ALTRI - działąjącą na terenie wojewódźtwa dolnosląskiego i wielkopolskiego w takich miastach jak Poznań, Kalisz, Wrocław, Byków. Jedną z oferty frimy jest sorzedaż i wynajem sprzętu budowlanego, a w tym podnośników nożycowych renomowanej firmy NOBLELIFT. 
    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie i kontaktu telefonicznego.
    https://altri.pl/oferta/podesty-robocze/nowe

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.