Czym są systemy HS?

Światło pełni istotną rolę w mieszkaniu, a doświetlone wnętrza są odbierane jako większe i bardziej przestronne. Okno jest tym elementem, na które w pierwszej kolejności kieruje swój wzrok osoba wchodząca do pomieszczenia. Szczególnie przyciągają uwagę okna balkonowe i tarasowe, a przede wszystkim widok, który można przez nie podziwiać. By naprawdę zapierał dech w piersiach, watro wyposażyć mieszkanie w systemy HS.

 

Okucia podnoszono – przesuwne

Specjalne okna są montowane przed wyjściem na taras, balkon czy loggię. Charakteryzuje je wielokomorowy profil skrzydła, umieszczenie zaczepów ryglujących, wzmocnienie ościeżnic i zastosowanie uszczelnienia wewnątrz i na zewnątrz. Systemy HS to okucia podnoszono – przesuwne, które tworzą wrażenie tafli szkła umieszczonej w wąskich ramach. W rzeczywistości możliwe jest zamontowanie skrzydła o wadze do 400 kilogramów i szerokości do nawet 6,5 metra. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym otwieranie i przesuwanie okien nie wymaga użycia siły, a jedynie przekręcenia klamki. Niewątpliwą zaletą systemów HS jest ich dostępność w kilkudziesięciu kolorach i kilku wariantach szyb: o podwyższonej izolacyjności akustycznej, bezpiecznych i antywłamaniowych, hartowanych, przeciwsłonecznych, a nawet ornamentowych. By obejrzeć najnowsze modele, warto odwiedzić stronę www.arexkartuzy.pl.

 

Korzyści z zastosowania

Systemy HS zapewniają wygodne wyjście na taras czy balkon dzięki likwidacji progu lub zamontowaniu takiego ze wzmocnieniem i aluminiową nakładką. Mieszkanie z ogromnymi skrzydłami będzie doświetlone, a widok na krajobraz – wspaniały. Systemy HS tworzą swobodę aranżacji oraz dają możliwość zaprojektowania przestrzeni w bardzo nowoczesnym stylu. Obawę może budzić okres zimowy i to, ile ciepła ucieka z pomieszczenia przez dużą szklaną powierzchnię. Na szczęście okazuje się, że bardzo niewiele: zastosowane uszczelnienia i izolatory zapobiegają wychładzaniu mieszkania i zapewniają skuteczną ochronę przed zimnym powietrzem.

 

Piękny widok na ogród czy krajobraz relaksuje i sprawia, że można poczuć się we własnym domu jak na ekskluzywnych wakacjach. Warto zadbać o samopoczucie swoje i całej rodziny, wyposażając salon czy duży pokój w systemy HS, by móc cieszyć się dużą ilością światła w pomieszczeniu przez cały rok.

Powrót

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.