Lauda Ogrody

Lauda ogrody jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni.

Wiedza, z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów. Zamiłowanie do tego co robimy, oraz zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług.

Naszą dewizą jest jakość oferowanych usług w spojrzeniu długoterminowym. Zaprojektowany czy pielęgnowany przez nas ogród nie jest dziełem skończonym. Wymaga on stałej pielęgnacji w dalszych latach a jej efekty w dużej mierze zależeć będą od fachowości wykonania ogrodu, dlatego współpracujemy tylko z doświadczonymi, rzetelnymi firmami wykonującymi nasze projekty. Na życzenie klienta oczywiście każda z usług świadczona przez nas, czyli: projektowanie, zakładanie czy pielęgnacja jest świadczona osobno lub w jakimkolwiek zestawie. Pragnąc oszczędzić naszym klientom pracy przy utrzymaniu ogrodu oraz zagwarantować roślinom dobre warunki do rozwoju przywiązujemy szczególną uwagę do starannego przygotowania gleby i fachowego sadzenia roślin a także do oferowania nowoczesnych rozwiązań technicznych skracających czas pielęgnacji.

Posiadamy profesjonalnie wyposazoną pracownię projektową. Wykorzystując w pełni potężne mozliwosci programu, przy  zastosowaniu nowoczesnego sprzętu jestesmy w stanie zaprezentować Panstwu kazdy projekt w fomie wirtualnego spaceru w technice 3D.

Wykonywane przez nas usługi zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Powrót

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.