Outletnarzedziowy.eu

Jesteśmy nowym i outletowym sklepem internetowych, który powstał przede wszystkich dla osób, które szanują swój cenny czas na przeszukiwaniu stron www za odpowiednim towarem i dla tych użytkowników, które nie lubią przepłacać w Internecie.

Posiadamy duży asortyment profesjonalnych elektronarzędzi w niskich i outletowych cenach. Wszystkie produkty takie jak: szlifierki kątowe, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, gwintownice, odkurzacze przemysłowe, gwintownice, pompy wodne, wyrzynarki oraz lampy robocze czy też akcesoria i części zamienne są nowe i nieużywane i tylko renomowanych marek. Oferowane produkty są dostępne od zaraz prosto z naszego magazynu aż do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo w czasie pandemi koronawirusa uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa nową linie sprzedaży środków, preparatów do dezynfekcji rąk i odkażania powierzchni użytkowych. 

W ofercie mamy dużą ilość płynów i żeli do mycia i dezynfekcji rąk, preparaty i środki do czyszczenia i odkażania powierzchni użytkowych. Wszystkie produkty zawierają odpowiednie stężenie alkoholu w przedziale od 60 do 75%. Są to produkty niezbędne do zwalczania wirusów oraz bakterii. Oferujemy Państwu środki do dezynfekcji w wysokiej jakości.

Płyny i żele są dostępne w następujących wariantach o pojemności opakowania: 60ml, 120ml, 140ml, 500ml, 1000ml oraz 5000mln gotowych produktów do natychmiastowego użytku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również maseczki ochronne jednorazowego i wielokrotnego zastosowania. Maseczki chroniące górne drogi oddechowe przed kurzem, pyłami i zanieczyszczeniami w powietrzu. Maseczki wykonane z włókniny polipropylenowej oraz materiału zawierającego bawełnę i jony srebra o właściwościach antybakteryjnych. Maseczki używane do ochrony dróg oddechowych w pracy i na co dzień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Życzymy także udanych zakupów za pośrednictwem naszego sklepu Outletnarzedziowy.eu

 

Powrót

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.