Pompa do paliwa, Pompy do oleju - jaką wybrać?

Pompy do paliwa, oleju, ropy dostępne są w ofertach wielu sklepów – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jakie modele są najczęstszym wyborem i co warto o nich wiedzieć? Poniżej znajdziecie kilka przydatnych informacji. Zapraszamy do lektury!

 

Pompki do paliwa - Rodzaje

Zakupić możemy różne modele pompek do paliwa. Poniżej omawiamy przykładowy model.

  • Mini dystrybutor CPN pompa paliwa samozasysająca

To przenośny dystrybutor, który znajduje szerokie zastosowanie, jest niezwykle przydatny zarówno w gospodarstwach rolnych, jak również na placach budów czy w garażach prywatnych. Pompa jest bardzo wydajna, umożliwia bezproblemowe pompowanie oleju napędowego. Co ważne, pompa nie nadaje się do pompowania benzyny oraz kwasów.

  • Pompa do paliwa 12 V mini CPN

To bardzo wydajny przenośny dystrybutor, za pomocą którego można sprawnie przepompować olej napędowy ze zbiorników. Dystrybutor jest prosty w obsłudze znajduje zastosowanie w firmach o różnym profilu działalności, jak również w domach prywatnych.

Parametry techniczne:

✓ napięcie zasilające – 12 V

✓ wydajność pompy –36 L/min

✓ maksymalna wysokość zasysania – 3m

  • Pompa do paliwa 24V 60L

To kolejna z wartych uwagi propozycji. Maksymalna moc dystrybutora to 300W, dopuszczalny czas pracy wynosi 30 min, a napięcie zasilające to 24 V. Ów przenośny dystrybutor sprawdzi się zarówno w garażu prywatnym, jak i w firmie czy gospodarstwie rolniczym.

 

  • Pompa do oleju silnikowego DYB-70

Jest to dystrybutor umożliwiający transfer oleju silnikowego ze zbiorników. Ów model znajduje zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w gospodarstwach rolnych, kopalniach czy firmach transportowych. Maksymalna moc silnika wynosi 750 W, napięcie zasilania równie jest 230V/50Hz, a przepływ maksymalny to 30 l/min. Pompa jest bardzo wydajna i prosta w obsłudze.

Na koniec

Duży wybór pomp do paliwa oraz pomp do oleju oferuje hurtownia MB Narzędzia. Co, więcej oprócz wysokiej jakości pomp firma oferuje również inne akcesoria i urządzenia, na przykład części do kos spalinowych i pilarek. W razie potrzeby fachowcy pomogą nam wybrać odpowiednią pompę do paliwa i wyjaśnią wszelkie wątpliwe kwestie.

Powrót

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.