FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość

Wysłany: 2011-08-31 09:04:37
Odpowiedź
34 edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

W dniach 10 i 11 września na warszawskim Torwarze odbędzie się 34. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. W jednym miejscu i czasie można będzie zapoznać się z ofertą stołecznych deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców.

Wrześniowe targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to idealny moment, aby rozejrzeć się za własnym „M", porozmawiać z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, wytargować 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz minimalną marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

zapytania budowlane

34. edycja targów zapowiada się wyjątkowo. Deweloperzy deklarują niezwykle bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach, wznowienie sprzedaży w projektach, w których czasowo wstrzymano ją z powodu impasu, dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych klientów i specjalne promocje. Wydaje się, że przy utrzymującej się nadwyżce podaży nad popytem - deklaracje deweloperów nie są przesadzone, np. Nasze Miasteczko Development (stoisko 100) przygotowało na targi specjalną ofertę rabatową: taniej od 20 do 40 tys. zł za segment w osiedlu Pod Sosnami.

Czego poszukują klienci

Dzięki tegorocznym edycjom tragów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już to wiemy. Studenci Katedry Inwestycji i Nieruchomości SGH w Warszawie przeprowadzili wśród gości targów mieszkaniowych Murator EXPO - ankiety preferencji. Analiza, dokonana na ich podstawie, wskazała istotę oraz hierarchę czynników jakimi kierują się klienci poszukujący mieszkania na stołecznym rynku. Z badania wynika, że nabywcy wybierając ofertę mieszkaniową w pierwszej kolejności zwracają uwagę na lokalizację przyszłego lokum - najistotniejszą cechą dla kupującego jest dostępność w pobliżu komunikacji miejskiej oraz odległość od centrum miasta. Nade wszystko pożądanymi dzielnicami warszawskiego rynku są: Bemowo, Mokotów oraz Wola. Poszukujący własnego M niemalże w równiej mierze rozpatrują cenę metra kwadratowego jak i jego powierzchnię. Nadal największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania dwupokojowe o wielkości od 40m2 do 60m2, w cenie 6000-8000 zł brutto za metr kwadratowy. Nieco mniej ważny jest: standard mieszkania (układ funkcjonalno-przestrzenny, widok z okien oraz obecność balkonu). Zaś w odniesieniu do budynku, niebłahym czynnikiem jest architektura oraz estetyka elewacji, jak również zagospodarowanie terenu wokół. Idealny według nabywcy dom powinien być: ogrodzony, mieć od 4 do 8 pięter i posiadać windę. Kupujący zwraca dużą uwagę na opinię oraz markę, jaką cieszy się na rynku deweloper. W większości przypadków nabywca jest nawet skłonny zapłacić za mieszkanie więcej, ale kupić je od pewnego, mającego pozytywny wizerunek oferenta.

Posłuchaj eksperta

Warto przyjść na targi i skorzystać z bogatego programu otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Nie zabraknie dużej porcji wiedzy z dziedziny prawa odnoszącej się m.in.: do umów z deweloperem i ze spółdzielnią mieszkaniową, bezpieczeństwa transakcji na rynku wtórnym czy roli hipoteki w obrocie nieruchomościami. Odbędzie się cykl spotkań dotyczących rozliczeń podatkowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz, dostosowaniu do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera bądź przebudowie mieszkania z rynku wtórnego.

Szczegółowy program wykładów i prelekcji: www.targimieszkaniowe.pl

Strefa Bezpłatnych Porad serwisu me-mieszkania.pl

W Strefie Porad serwisu me-mieszkania.pl na potrzebujących porady czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni. Dyżurować będzie także - specjalizujący się w tzw. trudnych kredytach (kredyty hipoteczne dla osób z negatywną historią kredytową) doradca, który pomoże w odbudowie wiarygodności kredytowej i płatniczej w BIK, ZBP, BIG. Ponadto można będzie na miejscu uzyskać wsparcie: analityka kredytowego, prawnika i negocjatora.

Profesjonalne wydawnictwa zabierzesz do domu

Wszyscy goście targów otrzymają Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe - jesień 2011" z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży oraz wizualizację budynku. W Raporcie znajdą się także: zestawienie ofert kredytów mieszkaniowych przygotowane przez eBroker.pl i analizy rynku mieszkaniowego opracowane przez serwis me-mieszkania.pl, a także artykuły poradnikowe.

Poszukujący dobrego projektu domu jednorodzinnego otrzymają bezpłatnie w stoisku 110 katalog Najpiękniejsze Projekt Domów ARCHIPELAG Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Premiery i nowości

Na targach Arche SA (stoisko 23/24) rozpocznie sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Ząbkach, przy ul. Wybickiego.

Bouygues Immobilier Polska (stoisko 50) zaoferuje 182 mieszkania (o powierzchni 26,5-97 m2) w Patio Avenir, nowej inwestycji na warszawskim Bemowie. Do każdego mieszkania wybudowanego w pierwszym etapie przypisany jest ogródek lub balkon. Osiedle Patio Avenir to kompleks dwóch pięciopiętrowych budynków zlokalizowanych pomiędzy ulicami Szeligowską i Połczyńską. Patio Avenir to kolejna inwestycja realizowana przez Bouygues Immobilier na warszawskim Bemowie, dzielnicy zyskującej coraz większą popularność wśród młodych nabywców mieszkań. Atrakcyjność tej części miasta wynika z dobrze rozwiniętej infrastruktury oraz bliskości centrum i dogodnego połączenia niemal ze wszystkimi dzielnicami stolicy. Niebagatelne znaczenie ma również planowana druga linia metra, która uwzględnia ten rejon Warszawy - mówi Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier.

Tylko na Torwarze

Zamienisz mniejsze na większe w programie „Mieszkanie w rozliczeniu" PIB EBEJOT

W targowym stoisku EBEJOT zaprezentuje swój autorski program skierowany do osób, które dotychczas użytkowane mieszkanie chcą zamienić na większe, a jego zakup sfinansowały kredytem hipotecznym. EBEJOT proponuje odkupienie, na atrakcyjnych warunkach, aktualnie użytkowanego mieszkania bez konieczności opuszczenia lokum. Przyłączyć się do programu może każdy kto wybierze dla siebie mieszkanie z oferty osiedla Skorosze X i zawrze z EBEJOT umowę sprzedaży dotychczas użytkowanego lokum. Szczegóły programu w stoisku 86/89.

WIZUALIZACJA: Skorosze X

Kupisz mieszkanie w programie „Rodzina na swoim" z zabudową kuchni

Dantex SA proponuje w III etapie Osiedla Dobrolin na warszawskiej Woli mieszkania dwu- i trzypokojowe spełniające wymogi programu „Rodzina na swoim". Dodatkowo każde mieszkanie w tej inwestycji otrzymuje zabudowę kuchni wraz ze sprzętem bezpłatnie. W całodobowo chronionym i monitorowanym Osiedlu Dobrolin zlokalizowanym 5 km od ścisłego centrum Warszawy dostępne są lokale o metrażach40-70 m2 w budynkach z podświetlonymi kaskadami wodnymi wewnątrz patio.

WIZUALIZACJA: Wolska III etap

Uzyskasz kredyt mieszkaniowy z marżą od 0,99% i prowizją 0%

Specjalnie na targi BANK ZACHODNI WBK przygotował wyjątkową ofertę kredytu mieszkaniowego z marżą od 0,99% i prowizją 0%, zaciąganego w złotych, którego atutami są: szeroki zakres kredytowania, długi okres spłaty oraz krótki czas podjęcia decyzji kredytowej. Szczegóły i warunki w targowym stoisku BZ WBK.

Dzień Bemowa na targach

Na 34. edycji targów zostanie zaprezentowane Bemowo - najprężniej rozwijająca się warszawska dzielnica. Tu powstają nowoczesne i funkcjonalne osiedla mieszkaniowe. Samorząd inwestuje w nowe szkoły, przedszkola i żłobki. Budowane są drogi i parkingi, a mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnego Internetu, który uruchomił Urząd Dzielnicy. W przyszłym roku na terenie Bemowa powstanie pierwsza w Warszawie sieć samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Bemowo to także wiele terenów rekreacyjnych, nowoczesnych kompleksów sportowych i parków. W bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Na targach zaprezentują swoje bemowskie realizacje mieszkaniowe m.in.: Arche, Bouygues Immobilier Polska, BRE Locum, Budimex Nieruchomości, DOR Group, JW Construction, Mak Dom Grupa Deweloperska, PB Konstanty Strus, PRK 7 Nieruchomości, Robyg, Sando Inmobiliaria, Volumetric MK Polska

Prezentacja Dzielnicy Bemowo jest kontynuacją rozpoczętego w czasie 28. Targów Mieszkaniowych projektu pod hasłem „Historia wielkich osiedli mieszkaniowych". W ramach ubiegłorocznych edycji przedstawione zostały dwie największe dzielnice mieszkaniowe Stolicy - Ursynów i Białołęka. Odbyły się spotkania, wystawy, konkursy tematyczne i koncerty prezentujące te dzielnice.

WSTĘP NA TARGI

34. Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE można odwiedzać:

10 i 11 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00 - 17.00

TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.

Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 15 zł, dzieci do lat 15 wchodzą bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów

info@ungr.eu Wysłany: 2015-02-03 15:54:36
Odpowiedz

Być może fajnym pomysłem byłoby zrobienie w przyszłości doatkowych targów wirtualnych, gdzie poszczególni deweloperzy prezentowaliby całą swoją ofertę + spacery wirtualne 360 stopni z mieszkań pokazowych

Dla Firm zarówno z Rynku Pierwotnego jak i Remontujących z Rynku Wtórnego może to być dobre rozwiązanie promocji, pokazujące rzeczywiste realizacje.

Przykąłdy takich spacerów możena zobaczyć na naszej stronie ungr.eu klikając na prezentacje , następnie z listy rozwijanej na mieszkania. Tutaj wybieramy mieszkanie klikającna zdjęcielub przycisk "more" i możemy już zobaczyć wirtualny spacer powiększany na cały ekran.

Przykład:

 

http://ungr.eu/prezentacje360/mieszkania/item/198-wizualizacja-mieszkania-2-pokoje-prezentacja-360-stopni-wnetrza

Wyświetleń: 1112
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.