FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
adamski@op.pl
Wysłany: 2020-05-26 10:02:54
Odpowiedź
Akcesoria przemysłowe - zabezpieczenie budów i obiektów przemysłowych

Na budowach, czy też halach magazynowych i obiektach przemysłowych niezbędne jest odpowiednie oznakowanie powierzchni i niebezpiecznych elementów, a także wygrodzenie niektórych miejsc wyłączonych z użytkowania. Dzięki taśmom i znacznikom z asortymentu https://dla-przemyslu.pl/76-tasmy-i-znaczniki-podlogowe w skuteczny sposób oznakujemy np. wystające elementy maszyn lub powierzchnie niebezpieczne.

liszko.olaola@gmail.com Wysłany: 2020-06-01 14:30:10
Odpowiedz

W tym aspekcie nie zapominałabym o ogrodzeniu, oferowanym chociażby przez firmy zajmujące się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, jak https://baukrane.pl. Tylko przykładanie wagi do każego szczegółu na placu zapewni faktyczną realizację wszystkich założeń projektowych

budowniczy@andyes.net Wysłany: 2020-06-03 10:37:44
Odpowiedz

Takie zabezpieczenia są ważne - wymaga tego BHP, ale też po prostu zdrowy rozsądek. Ze swojej strony mogę polecić taśmy ostrzegawcze - budżetowe, a skuteczne rozwiązanie. Warto moim zdaniem się zdecydować.

kowal98tor@o2.pl Wysłany: 2020-06-22 11:09:46
Odpowiedz

Czesto najbardziej wartosciowe na budowie sa maszyny ciezkie i inne urzadzenia specjalistyczne - tutaj polecam chronic sie przed kradzieza za pomoca lokalizatora GPS. Z tematem mozna zapoznac sie na polskiej stronie https://www.flotman.pl

kamiluk.pawel@interia.pl Wysłany: 2020-07-12 19:16:55
Odpowiedz

Warto zabezpieczyć obiekt przemysłowy przed pożarem. Innowacyjne rozwiązania w tej kwestii proponuje https://www.alufire.com/pl/. Firma produkuje ognioodporną stolarkę aluminiową wysokiej jakości. Warto wspierać polskie marki. 

Wyświetleń: 229
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.