FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
lena38.le@gmail.com
Wysłany: 2019-08-27 16:49:05
Odpowiedź
Aranżacja mieszkania

Cześć, niedługo odbieramy klucze do mieszkania i mamy całkiem spory problem, gdyż nie do końca wiemy jak zabrać się za jego urządzanie. Może zna ktoś jakieś strony, gdzie są fajne pomysły.

andrzej1@wp.pl Wysłany: 2019-08-29 12:11:44
Odpowiedz

Jeśli macie taką możliwość, to powinniście dopasować wszystkie elementy pod kątem odpowiedniego dopasowania do Waszego mieszkania. Nie ma co ukrywać, że wybierając takie dodatki jak https://www.kingled.pl/livolo-wlaczniki-dotykowe.html będziecie w stanie uzyskać znacznie korzsytniejszy efekt końcowy. Powinniście sprawdzić ten temat już dzisiaj.

karolzbuk9@gmail.com Wysłany: 2019-08-31 10:52:03
Odpowiedz

Najszybciej wychodzi dobrze wygładzić ściany i pomalować. To ponadczasowe rozwiązanie i zawsze się będzie podobać. Ja mam wygładzone ściany Acryl-Putzem i pomalowane Śnieżką. Lata mijają i efekt jest tak samo ładny jak na początku. Co najważniejsze nic nie pęka

adremeda@gmail.com Wysłany: 2019-09-02 11:36:43
Odpowiedz

Na początku wypadałoby zlokalizować jakiś sprawdzony sklep z meblami, bo w zasadzie takie wyposażenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w przypadku każdego mieszkania. Polecam przede wszystkim sklepy internetowe, np. https://www.meble.pl/meble/lozka/ ;)

conkordia@interia.pl Wysłany: 2019-09-07 11:52:08
Odpowiedz

Ja jestem w trakcie aranżacji salonu, i szczerze to nie mam pomysłów, co zrobić, jak go odmienić. Chociaż szukałam inspiracji w necie , nic mi nie przypadło do gustu. Innym pewnie z łatwością przychodzi aranżacja wnętrz, ale nie mi. Rozglądałam się też na ceneo za dekoracjami i znalazłam oto takie poduszki dekoracyjne https://www.ceneo.pl/Koldry_i_poduszki/Rodzaj:Poduszki_dekoracyjne.htm 

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->

marysiaa02@outlook.com Wysłany: 2019-09-10 21:06:15
Odpowiedz

Wiele ciekawych pomysłów znajdciecie na Pinterest ;) Można znaleźć tam wiele zdjęć, inspiracji. Ewentualnie proponuję zaczerpnąć rady projektantki wnętrz, dekoratorki, taka osoba naprawdę pomaga!  Mogę z czystym sumieniem polecić dodatki do łazienki lub kuchni, które kupowałam na stronie , u mnie się sprawdziły! Jestem zachwycona końcowym wyglądem mojego mieszkania ;)

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->

marzena.milewska@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-09-17 09:44:24
Odpowiedz

Hej Wam :) Za niedługo też zabieramy się za aranżację mieszkania, obecnie jesteśmy na etapie robienie instalacji elektrycznych. Czy ktoś z Was tutaj zna się na bezpiecznikach elektrycznych? Mąż obecnie jest za granicą i wszystko muszę ogarniać sama. Panowie od prądu powiedzieli, że trzeba koniecznie go kupić i zamontować. Nie wiem za bardzo, jak to ma wyglądać, jak działać itp. Znalazłam jakiś bezoiecznik 20A tutaj: https://epstryk.pl/product-pol-3195-Bezpiecznik-automatyczny-wylacznik-nadmiarowy-S101S-L-20A.html, ale nie wiem czy o takie coś chodzi?

kenna Wysłany: 2019-09-19 18:08:17
Odpowiedz

Super, ja też niedługo będę aranżować swoje mieszkanie i to od podstaw. Także, żeby nie tracić czas właśnie czytam artykuły budowalne chociażby takie jak tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/blog . Nawet nie wiecie ile już tam znalazłam cennych wiadomości dotyczących wykańczania domu etc.  Zyskałam tam odpowiedź na wiele nurtujących mnie pytań.

Kornelka Wysłany: 2019-09-20 16:12:36
Odpowiedz

Czasami warto też skorzystać z pomocy specjalistów, którzy są w stanie wykonać dla nas taki projekt i tutaj jedną z lepszych propozycji jest na pewno studio Boho https://www.bohostudio.pl/  które przygotowało już wiele wyjątkowych realizacji które zadowolą najbardziej wymagających. Poza tym można liczyć na fachowe wsparcie obsługi i też chętnie słuchają klienta, aby całoś tworzyła taki efekt jaki zawsze chcieliśmy osiągnąć. 

Wyświetleń: 153
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.