FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
viko_vika@interia.pl
Wysłany: 2020-01-16 22:22:37
Odpowiedź
Artykuły biurowe

Witajcie, gdzie zaopatrujecie się w artykuły biurowe. Chodzi mi o rzeczy typu koperty reklamowe, jakieś druki. Ja ostatnio kupiłam fajne segregatory reklamowe. Warszawa, bo o tym mieście właśnie pisze ma sporo takich sklepów, ale różnie z jakością. Ja kupiłam swoje w http://www.sea.net.pl/segregatory.html i jestem bardzo zadowolona. Chyba będę regularnie wracać :)

Mebleteo Wysłany: 2020-01-28 13:15:46
Odpowiedz

No to w takim razie powinniście zwrócić uwagę również na naszą ofertę - https://www.mebleteo.pl/ gdzie będziecie mogli kupić wysokiej jakości meble do swojego biura w wydaniu metalowym, ale również szereg dodatkowych akcesoriów biurowych. Pozdrawiamy!

foczka Wysłany: 2020-03-06 09:38:59
Odpowiedz

Duży wybór artykułów biurowych znajdziesz także w sklepie internetowy Biurfan. To między innymi artykuły piśmiennicze: https://www.biurfan.pl/artykuly-pismiennicze-cat-61 . W korzystnych cenach wyposażysz u nich całe swoje biuro.

patryk.werner4@wp.pl Wysłany: 2020-05-12 23:34:38
Odpowiedz

ja zamawiam na stronie internetowej artykuły biurowe ;) A powiedzcie tak troszke z innej beczki. W jaki sposób docieracie do dwoich klientów ? Ja zastanawiam się nad pozycjonowaniem tutaj https://www.proformat.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych/

Wyświetleń: 418
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.