FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
karol.karol@wp.pl
Wysłany: 2020-02-07 14:26:30
Odpowiedź
Badania materiałów budowlanych

Witam, czy ktoś z was kupując materiały budowlane badał je pod względem wilgotności i zawartości soli? Spotkałem się z sytuacją gdy do budowy użyto wilgotnych materiałów, co później zaaowcowała pojawieniem się w ścianach grzyba. Nigdy nie ma sie gwarancji, że materiały mają odpowiednią wilgotność, że były prawidłowo składowane, więc myślę, że warto takie badanie wyknać. Zlecić je można firmie Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Firma jest godna zaufania, prowadzona przez biegłego sądowego z zakresu mykologii i ochrony środowiska.

vantar Wysłany: 2020-03-04 10:53:50
Odpowiedz

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim laboratorium budowlanym, na którym można w pełni polegać to polecam wam zgłosić się do https://www.barg.pl/ Już wiele razy korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.

huarmar Wysłany: 2020-04-15 09:44:42
Odpowiedz

Jeżeli zależy wam na materiałach budowlanych najwyższej jakości to powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną hurtownią budowlaną, która wam je dostarczy. Ja od siebie polecam wam zgłosić się do firmy http://careco.com.pl/ z Koszalina. Oni zawsze sprzedają sprawdzone materiały budowlane.

Triny Wysłany: 2020-04-27 01:47:49
Odpowiedz

Jeśli szukacie w dobrej Betoniarni/Cementowni w okolicach Krakowa, to mogę polcić sprawdzoną już przez nas firmę Cembet http://www.cembet.com.pl my jesteśmy ogromnie zadowoleni :)

Wyświetleń: 375
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.