FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
marianek
Wysłany: 2023-03-05 11:27:25
Odpowiedź
Badanie serca

Cześć wszystkim bywającym na forum. W sumie każdy z nas na pewno wie jak ważną sprawą ejst to aby regularnie badać swoje serce. W każdym razie właśnei dlatego ja również zdecydowałem się na zakup przenośnego EKG z http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ i dziś już wiem, że to była bardzo mądra decyzja.

romski Wysłany: 2023-03-16 17:49:23
Odpowiedz

Oczywiscie gdy mówimy o naszym zdrowiu to właśnie wszelkiej maści badania są dość ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także dobrze jest wiedzieć gdzie chodzić do lekarzy w Oświęcimiu. Z tego co mi wiaodmo to na pewno centrum medyczne https://goo.gl/maps/nm8SSh8caHbvdsEa7 jest polecane.

asssana@o2.pl Wysłany: 2023-04-27 15:38:45
Odpowiedz

Serio te domowe sprzęty do EKG działają tak dobrze, jak te profesjonalne? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. No i pytanie - w jaki sposób to EKG odczytać? Nie jest potrzebny do tego lekarz? 

piekarzadam704@gmail.com Wysłany: 2023-04-29 00:19:08
Odpowiedz

regularne badanie swojego serca może pomóc w wykryciu wczesnych oznak chorób serca, takich jak choroba wieńcowa, arytmia lub niewydolność serca. Istnieją różne sposoby, aby regularnie monitorować swoje serce, w tym badania krwi, testy obciążenia wysiłkowego, EKG i echokardiografia. W zależności od wieku, stylu życia i historii chorób, lekarz może zalecić różne badania, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom.

 

-------------
https://laboratoriumwody.com.pl

Wyświetleń: 560
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.