FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
barbara.szzepanska@interia.pl
Wysłany: 2018-03-11 18:47:33
Odpowiedź
Beton stemplowany.

Witam, potrzebuję porady jaki beton powinienem zastosować aby zastąpić lub uzupełnić nawierzchnie z kostki brukowej lub asfaltu. Chcę aby nawierzchnie tego rodzaju do złudzenia przypominały kostkę przy pełnej palecie zalet betonowej nawierzchni. Co powiecie o betonie stemlowanym: http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-stemplowany-sprawdzi-sie-najlepiej Czy takie rozwiązanie sprawdzi się na ściężki w dużym ogrdzie?

matusz_wysocki@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-03-27 21:12:44
Odpowiedz

Przegladam to forum aby uzyskać odpowiedź jaką firmę od betonu wybrać. Trochę już szukałem w temacie i wiele dobrych opinii ma firma http://abmbeton.pl/

A co do tematu to właśnie podczas kilku rozmów telefonicznych w abm zostałem odpowiednio obsłuzony i tam też uzyskałem kilka porad. Może skontaktuj się z nimi i Tobie też pomogą?

Pozdrawiam

tylkoswen@onet.pl Wysłany: 2018-04-16 08:44:02
Odpowiedz

Nie wiem, czy warto bawić się w beton stemplowany, lepiej wybrać dekoracyjną kostkę brukową np. jedną z takich http://rakbud.com.pl/wyroby-betonowe/kostka-brukowa/dekoracyjna

opolski.wo@o2.pl Wysłany: 2018-09-10 15:39:10
Odpowiedz

Skierujcie się do fachowców czyli Hydrobudowy-1 http://www.hydrobudowa1.pl/ To sprawdzona warszawska betoniarnia, cenowo też zupełnie ok. Dostaniecie tam betony zwykłe, ciężkie, lekkie, hydrotechniczne itd. pełen wybór no i na pewno też fachowo doradzą.

salskii@o2.pl Wysłany: 2018-12-06 13:47:13
Odpowiedz

Jak szukacie dobrej betoniarni to na bank sprawdzi się Wikrusz spod Sokołowa Podlaskiego. http://www.wikrusz.pl/ Mega profesjonalizm, dobra jakość no i ceny bardzo przyzwoite. Oprócz betonu dostaniecie tam tez kruszywa.

Wyświetleń: 411
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.