FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
kasiunia@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-08-09 18:59:18
Odpowiedź
Budowa domu

Każdy wcześniej czy poźniej musi zmierzyć się z tym tematem.Chodzi mianowicie o instalacje elektryczne i oświetlenie, lampy.Szukaliśmy w zeszłym roky jak skończyliśmy remont podstawowy naszego mieszkania nowych lamp i nie było łatwo znaleźć to czego szukaliśmy.Jak już nam coś wpadło w oko to ceny były przesadzone naszym zdaniem.Od czego jest jednak internet. Właśnie tutaj znalazłam lampy jakie mnie interesują w cenach jakie mi odpowaidają, pzdr

Emil81 Wysłany: 2018-08-14 11:08:27
Odpowiedz

Jak budowa domu, to z cała pewnością przydadzą się dobre rusztowania od http://www.euro-rusztowania.pl/. Montaż i wynajem rusztowań oferuje właśnie ta Firma Euro-Rusztowania z siedzibą we Wrocławiu. Śmiało mogę polecić.

 

elektrox14@gmail.com Wysłany: 2018-08-14 14:49:03
Odpowiedz

Jak budowa to warto zasięgnąć informacji od ekipy remontowej np. http://bioekotech.waw.pl/

malinowy_chrusniak@o2.pl Wysłany: 2018-08-23 22:22:27
Odpowiedz

Szczerze, zawsze jest coś nie tak... jak znajdziesz odpowiednie oświetlenie, to będzie drogie. Jak kupisz mieszkanie, to potem się okazuje, że pod tapetą jest grzyb, o którym człowiek nie wiedział do tej pory... dobrze, musiałam to gdzieś powiedzieć i się wyżalić, bo mnie totalnie to załamało... może przy okazji jak jestem na forum to zapytam. korzystał ktoś kiedykolwiek z usług tej firmy http://drymat.pl/oferta/osuszanie-mieszkan-i-domow/ ? Rozważam i szukam opinii

domek38@gmail.com Wysłany: 2018-08-26 15:20:55
Odpowiedz

Decydując się na budowę domu pod żadnym pozorem nie można zapomnieć o skorzystaniu z usług profesjonalnego geodety. W moim przypadku wybór padł na https://www.geo-projekt.com.pl , którym zawdzięczam pełen profesjonalizm i solidnie wykonane usługi. Pomairy zostały zrealizowane we właściwy sposób!

misiek87@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-09-11 12:42:25
Odpowiedz

Jeśli zacząłeś budowę domu to pamiętaj aby na placu budowy umieścić kontener na gruz. To na inwestorze spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe składowanie i pozbywanie się odpadów. Taki kontener możesz wynająć np od firmy DPR http://dpr.info.pl/ . Mają do dyzpozycji kontenery róznej pojemności. Firma zajmuje się także utylizacją odpadów budowlanych.

Wyświetleń: 258
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.