FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
muniek895
Wysłany: 2020-01-13 07:27:32
Odpowiedź
Cieśla, a wiązary gotowe?

Hej, którą z tych opcji (cieśla, wiązar prefabrykowany) byście wybrali i dlaczego? Chętnie rozwinę dyskuję, jestem ciekawy, jak to Waszymi oczyma wygląda. 

opener89625 Wysłany: 2020-01-21 08:31:18
Odpowiedz

Nie wybrałbym cieśli, a to dlatego, że on więcej kasuje, ale też i więcej czasu potrzebuje na realizację swoich planów. Prefabrykat, jak przeczytasz na stronie https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ , powstaje poza budową, gdzie firmy mają specjalistyczne narzędzia, a także potem zostaje przewieziony na plac budowy i zamontowany. Prefabrykat jest dobrym wyborem. 

haniuś895 Wysłany: 2020-01-29 12:38:36
Odpowiedz

No pewnie, że wiązary od MG Dachy https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/. Kto ma dzisiaj czas bawić się z cieślą Chyba nikt za bardzo. A to macie tanio, szybko i do tego fachowo. Po nich tylko dobrego dekarza trzeba znaleźć. 

daniel_a@wp.pl Wysłany: 2020-02-07 09:46:32
Odpowiedz

Moim zdaniem, obecnie najlepsze rozwiązanie to skorzystać z gotowych wiązarów dachowych,  łączonych na płytki kolczaste (tzw. technologia MiT-ek). Projekt takiego dachu, jak i jego wykonanie polecam zlecić firmie Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Od lat zajmują się tego typu konstrukcjami, doświadczonych pracowników, świetne programy komputerowe, które ułatwiają precyzyjne wykonanie projektu. Robili dach u moich rodziców i bardzo sprawnie wszystko poszło. Firma godna polecenia.

Wyświetleń: 396
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.