FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
sebek77@wp.pl
Wysłany: 2017-08-09 11:28:23
Odpowiedź
Co lepsze?

Co lepsze wełna mineralna czy celulozowa? Bo borykam się z doborem, a każdy mówi mi co innego. Jets to niewielki dom, posiada poddasze urzytkowne o ile ta informacja w czymś pomoże. 

misik Wysłany: 2017-08-17 11:09:13
Odpowiedz

Mam u siebie wełnę mineralną z https://warszawa.abud.pl/ i spełnia moje oczekiwania. Od lat fachowcy kładą welłnę mineralną, jeśli jest położona prawidłowo będzie tobie służyc długie lata. Trzeba więc zadbać o dobrą wełnę, jak i fachowców.

michal.milczuk@wp.pl Wysłany: 2017-09-20 13:57:32
Odpowiedz

Bez względu na to, czy dom jest duży czy mały, rozsądniej by było wybrać celulozową. Chociażby z uwagi na to, że jest ona ekologiczna. Wełna ta produkowana jest z oczyszczanej, uzdatnianej i impregnowanej makulatury gazetowej (bez syntetycznego papieru kredowego). Dzięki temu jest bardziej przyjazna ludziom oraz dla środowiska. Ponad to to świetny materiał dociepleniowy, który można kiedyś wykorzystać wtórnie. Najlepszą wełną jest Termex ( www.termex-fiber.pl ). Wybierając wełnę celulozową Termex, oszczędności w kosztach eksploatacji są naprawdę zauważalne! 

andrzejch88@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-01-10 11:18:46
Odpowiedz

A może najlepiej zapytać o to w tej firmie? To specjaliści, jeżeli chodzi o ocieplanie budynków, więc na pewno znają się na tym dobrze.

Wyświetleń: 311
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.