FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mniejszaniz@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-07-15 11:52:30
Odpowiedź
Coaching biznesowy

Chcecie poprawić efekty pracy swojego zespołu? skorzystajcie z pomocy coaching biznesowy
Mają certyfikację ICF i najlepsze rozwiązania

tom_m@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-07-22 11:48:04
Odpowiedz

Coaching jest ostatnio bardzo modny. I nie ukrywam, że daje bardzo wiele.

micheel@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-07-22 12:30:20
Odpowiedz

W ogóle inwestycje w szkolenia są bardzo potrzebne. Moja żona na przykład wybiera się niedługo na takie szkolenie motywacji pracowników służby zdrowia- myślę, że w jej obowiązkach będzie ono bardzo przydatne.

ginka.koska@onet.pl Wysłany: 2019-07-24 11:35:08
Odpowiedz

Dobry pomysł, sama robię wszystko żeby się rozwinąć.

fora.marketing33@gmail.com Wysłany: 2019-10-30 10:22:04
Odpowiedz

Szkolenie są bardzo przydatne, ponieważ człowiek, który cały czas się rozwija podnosi swoje kwalifikacje dzieki czemu ma sznasę na znalezienie nowej lepszej pracy lub na wans we własnej. Akurat ostatnio przytafił mi się awans na kierownika działu i mam pod sobą zespół, którym muszę kompetentnie zarządzać. Jeszcze kilknaście dni temu nie miałem pojęcia o kierowaniu ludźmi dlatego zapisałem się na szkolenie z zarządzania zespołem w firmie szkoleniowej GenWhy - https://genwhy.pl/szkolenie-zarzadzanie-zespolem/ . Szkolenie było bardzo przydatne, ponieważ zyskałem dużą wiedzę na temat motywowania pracowników, rozwiązywanie konfliktów i skutecznego zarządzania. Jestem bardzozadowolony z rezulatatów i każdemu młodemy kierownikowi, dyrektorowi czy liderowi mogę takie szkolenie polecić.

sasanka Wysłany: 2019-11-26 15:51:50
Odpowiedz

Tak, to prawda, to jest jeden ze sposobów na to, żeby lepiej wykorzystywać zasoby ludzkie. Czasem jednak niesprawne są całe procesy i wtedy firmy mają dużo strat. Co można wtedy zrobić? Na pewno napiać do fimy http://www.primesoft.pl/ , posiadającej w swojej ofercie system V-Desk, usprawniający procesy i ogólną komunikację biznesową. 

majka@gmail.com Wysłany: 2020-02-07 10:00:06
Odpowiedz

Jeśli chodzi o specjalistkę od coachingu biznesowego to polecam usługi pani doktor Joanny Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/czestochowa . Jest świetnym coachem, z odpowiednimi certyfikatami, a także  psychologiem, terapeutą, kóry jest w stanie pomóc na kazdym życiowym zakręcie. Jest osobą empatyczną i w pełni profesjonalną.

Wyświetleń: 293
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.