FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
ArturM Wysłany: 2019-01-03 13:46:53
Odpowiedz

Ja tez nie jestem dużym zwolennikiem gontu, jednak zdecydowanie wolę postawić na porządną dchówkę ceramiczną na długie lata, która również wyróżnia się wysoką jakością wykonania, estetyką oraz dobrymi zabezpieczeniami angobą oraz glazurą. 

dario_m@wp.pl Wysłany: 2019-04-29 09:30:08
Odpowiedz

A mi się ceramiczne dachówki nawet dość podobają, ale są jednak zbyt ciężkie (niepotrzebnie obciążają całą konstrukcję dachu) no i też są drogie. Natomiast dachówka kompozytowa - http://tileco.pl/ jest bardzo fajną alternatywa. Jest ona lekka, bardzo wytrzymała, nie tłucze sie, nie porasta mchem, nie odbarwia. Jeśli chodzi o aspekt estetyczny, to taka dachówka wygląda tak jak ceramiczna, a dodatkowo jej zakup i montaż wychodzi zdecydowanie taniej.

tyrkowskirom@wp.pl Wysłany: 2019-05-10 09:23:33
Odpowiedz

W razie gdyby pojawiły się jakieś problemy związane ze szczelnością czy złym ułożeniem dachówki, warto odezwać się do kogoś, kto ma doświadczenie w tej kwestii. Wiele dobrego słyszałem o https://www.dekarstwo-poznan.com/ . Szwagier ostatnio remontował dach u siebie i wypowiadał się w samych superlatywach. Zarówno pod względem ceny, jak i jakości usług.

Pitros Wysłany: 2019-05-29 17:44:52
Odpowiedz

Ja natomiast jestem zdecydowanym zwolennikeim wyboru dachówke ceramicznych od Braas ktore nie tylko wyróżniają sie pięknym wykończeniem, ale również jedną z najniższych nasiąkliwości oraz niską porowatością dodatkowo zabezpieczone angobą bądź glazurą przed porastaniem i zabrudzeniami.

Hubert Wysłany: 2019-06-30 21:39:25
Odpowiedz

Szczerze powiedziawszy to propozycje od producenta Braas w zakresie blachodachówek panelowych zasługuje na uwagę, dlatego jeżeli zależy Ci na jakości i pięknym stylu w jednym to chyba nie ma po co dalej szukać tym bardziej że również idą za najnowcześniejszymi rozwiązaniami w przypadku Quadro stosując profil płaski.

fralo@o2.pl Wysłany: 2019-07-29 22:05:22
Odpowiedz

 Wybór pokrycia dachowego to jedna ważna sprawa, a druga to wybór konstrukcji dachy. Ja u siebie zdecydowałem się na dach z prefabrykatów wykonany w technologii MiTek. Projek takiego dachu zrobiła m firma Binder z Włocławka -http://www.binder-projekt.wloclawek.pl . Świetni fachowcy, który akurat tego typu konstrukcjami zajmują się od lat. W dodatku polecili mi firmę, która cały dach wykonała i też od razu podczas pierwszej rozmowy widać było, że to fachowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem.

BłażejS Wysłany: 2019-11-29 00:08:14
Odpowiedz

Ja jednak postawiłbym na trwałą dachówkę ceramiczną i nie martwił się później o jej utrzymanie, przeciekanie itd. Sprawdź również ofertę Braas na dachówki ceramiczne i cementowe oraz blachodachówki panelowe bo aż do 31 listopada są na promocji od tego producenta - House of Braas 2019.

Wyświetleń: 1869
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.