FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Hirek
Wysłany: 2019-10-08 19:19:57
Odpowiedź
Dachy z MG Dachy?

Cześć, mam nadzieję, że moje pytanie nie zostanie źle odebrane. Muszę od nowa \"zbudować\" dach na starym chlewie mojego taty. Jego konstrukcja jest mocna, no poza dachem, który już ze starości zbutwiał. Częśc rozebraliśmy, a część jeszcze jest do rozebrania. I chciałbym zorientować się, po pierwsze w opiniach o marce MG Dachy, ale również sprawdzić, czy wiecie, jak oni dokładnie impregnują drewno. Pomożecie? 

kamilw Wysłany: 2019-10-12 14:52:48
Odpowiedz

Cześć, z tego co się orientuję, to MG Dachy jest na rynku od 20 lat i są ogólnie producentami więzarów dachowych i wykonawcami całych konstrukcji dachów. Myślę, że możesz śmiało do nich pisać, jeśli potrzebujesz takiej pomocy. A o prefabrykacji, impregnacji przyczytasz tutaj https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/ . 

Kacpis Wysłany: 2019-10-21 20:43:21
Odpowiedz

Ja natomiast polecałbym Ci zwrócić uwagę na ofertę firmy Braas, gdzie znajdziecie kilka ciekawych propozycji jeśli chodzi o wybór zarówno dachówek, jak i blachodachówek. Poza tym w Braas do końca listopada 2019 możesz liczyć na świetną promocję House of Braas na której znajdziecie Classic Star 2019, natomiast do tego są jeszcze - dachówka betonowa TEGALIT PROTEGON, dachówki ceramiczne RUBIN 13V, TOPAS 13V oraz blachodachówki panelowe DECRA ELEGANCE i QUADRO.

 

Jurek93 Wysłany: 2019-10-22 17:09:50
Odpowiedz

Ja nie mogę narzekać, jeśli chodzi o fachowość i terminowość tej firmy. Wszystko miałem od ręki, a i darmową wycenę, co się nie często zdarza. Zrobili na czas i nic póki co się z dachem nie dzieje, a to już 2 lata. Więc ja mogę ich polecić. 

tymek@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-10-24 11:41:55
Odpowiedz

Nie zapomnij też o oknach, będziesz mógł dzięki nim sporo zaoszczędzić na oświetleniu. Dobrze uszczelnione będą świetnie współgrać z blachą. Pogadaj z fachowcem http://szklarzkrakow.com

zadram@wp.pl Wysłany: 2019-10-27 18:46:12
Odpowiedz

  W moim przekonaniu jak się już robi remont dachu, i to nie ważne na jakim budynku, czy na domu czy na budynku gospodarczym, to trzeba zrobić go porządnie. Jeśli konstrukcja jest do wymiany, to najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie konstrukcji w technologi MiTek, czyli wiązary dachowe z prefabrykatów łączone na płytki kolczaste bez gwoździ. Projekt takiego dachu można zamówić w firmie Binder z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Zaletą takich dachów jest to że na budowie szybko je się montuje, gdyż większoś prac przy nich wykonuje się w fabryce, a na miejscu już tylko składa się dach jak klocki.

krzysztofek321@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-11-13 10:13:23
Odpowiedz

My to na cito dach musimy naprawić. W kilku miejscach pojawiła się korozja. Ciekaw jestem, czy w ofercie tego spawacza  znajdzie się naprawa dachów stalowych.

Grzesiek Wysłany: 2019-12-02 00:35:07
Odpowiedz

Moim zdaniem blachodachówka i jeżeli rzeczywiście miałbym polecić Ci porządne rozwiązania w tym zakresie to zdecydowanie jestem za propozycjami od Braas które zaskakują pod każdym względem technicznym jak i samego wyglądu. Jednak najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz je sam również z cennikami i innymi opiniami będzie na pewno łatwiej. Pozdrawiam i jak podejmiesz decyzję to koniecznie daj znać!

Wyświetleń: 426
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.