FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość

Wysłany: 2011-09-29 10:29:03
Odpowiedź
Drewniane szkieletowe domy - Wrocław i okolice

Dla wielu osób wybór odpowiedniego lokum to najważniejsza decyzja w życiu. Na fali zainteresowania lekkim, ekologicznym budownictwem, w Polsce rośnie popyt na skandynawską technologię wznoszenia domów, opartą na szkielecie drewnianym. Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl, które odbędą się 1 i 2 października we wrocławskiej hali Orbita, pozwalają między innymi na zapoznanie się z pełną ofertą firm specjalizujących się stawianiu domów szkieletowych we Wrocławiu i okolicach.

Zamiast przeglądania Internetu w poszukiwaniu odpowiedniej firmy specjalizującej się budownictwie skandynawskim, warto odwiedzić w pierwszy weekend października wrocławską halę Orbita gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Odwiedzający, poza okazją do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych seminariów i konferencji poświęconych branży nieruchomości, będą mieli możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą inwestycji budowlanych na Dolnym Śląsku, także tych związanych z ekologicznym budownictwem.

zapytania budowlane

„Polacy mają świadomość istnienia ekologicznych technologii w budownictwie. Coraz częściej wybierają sprawdzoną na skandynawskim gruncie lekką metodę szkieletową, stawiając na domy prefabrykowane z gotowych modułów. Budynki tego typu powstają szybciej niż̇ domy murowane, będąc jednocześnie tańsze w budowie i utrzymaniu. Dzięki temu inwestorzy otrzymują w krótkim czasie ciepłe, energooszczędne i przyjazne człowiekowi domy na długie lata." -  mówi Sylwester Jankowski, z firmy Tektum, stawiającej na Dolnym Śląsku domy w technologii skandynawskiej.

Ostatnia edycja wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W marcowych Targach Mieszkań i Domów nowyadres.pl, w hali Orbita zjawiło się kilka tysięcy osób Wysoka frekwencja tylko potwierdza zainteresowanie mieszkańców Wrocławia i okolic sytuacją na dolnośląskim rynku nieruchomości.

 

Wyświetleń: 867
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.