FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
jozenkowblizzard@gmail.com
Wysłany: 2019-02-07 18:49:49
Odpowiedź
Eleganckie, klasyczne sofy i fotele

Szukając mebli w stylu klasycznym natrafiłem na kolekcję Chesterfield ze sklepu meblisto. Wyjątkowo spodobała mi się sofa Chesterfield Vespa, zamówiłem ją niezwłocznie. Po umiejscowieniu jej w moim salonie idealnie wkomponowała się w nowoczesne wnętrze.

Postanowiłem zamówić jeszcze dodatkowo 2 fotele z tej samej kolekcji i ławeczkę. Mebe są wysokiej jakości, tapicerowane, pikowane i bardzo eleganckie.

Piszę tutaj po to, żeby podzielić się moimi doświadczeniami. Chesterfield to kolekcja szlachetna i ekskluzywna w klasycznej formie. Idealnie nadaje się do konwencjonalnych wnętrz, jak i w moim przypadku nowoczesnych.

Kochani, nie bójmy się łączyć klasyki z nowoczesnym. Te niekonwencjonalne połączenia niebywale odmienią wasze wnętrza i sprawią, że będą ożywione i zawsze interesujące.

Załączam parę zdjęć, a tutaj zostawiam link do oferty sklepu meblisto: https://meblisto.pl/53-meble-chesterfield

           
grzesio951@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-06-19 13:41:50
Odpowiedz

A rozważaliście już może zakup takich mebli tapoicerowanych z Kalwarii? Widzę, że bardzo ciekawe propozycje mają.

strzyga1978@wp.pl Wysłany: 2019-08-14 00:18:56
Odpowiedz

Dobrej jakości klasyczne sofy i fotele tapicerowane widziałem osatnio w ofercie sklepu https://www.indelo.pl/ , chyba zdecyduję się kupić u nich taką wygodną, niedrogą sofę rozkładaną, od razu wpadła mi w oko. A, że zaufanie do sprzedawcy już mam, jako że wcześniej realizowałem już tu kilka drobniejszych zakupów typu tekstylia domowe i naczynia, wiem, że nie zawiodę się względem sprawnej dostawy czy też samego nowego nabytku.

\r\n

Wyświetleń: 286
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.