FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
urania@mam-sklad.pl
Wysłany: 2017-10-12 14:07:14
Odpowiedź
Fotokalendarze

Czy ktoś z Was lubi fotokalendarze? Powiem Wam, że ja na przyszły rok chcę zamówić kilka takich sztuk, z fotkami moich dzieci. Myślę zarówno o wariancie ściennym ale też biurkowym (w sam raz do pracy). Polecicie mi firmę, w której mogę wykonać  takie kalendarze (ta mi się tylko kojarzy -  https://www.cewe.pl/fotokalendarze.html )?  

brunok@mam-sklad.pl Wysłany: 2017-10-12 21:47:52
Odpowiedz

Powiem szczerze, że jeżeli chodzi o takie fotokalendarze wydają mi się one ciekawym pomysłem, szczeólnie jeżeli chodzi o wystrój mieszkania czy nawet biura. Bądź co bądź sama bardzo chętnie postawiłbym także na takie rozwiązania jak fototapety dostępne np. w ofercie Homeprint. Ich wybór jest bardzo duży, a co istotne są to przede wszystkim produkty najwyższej jakości. 

trambo@mam-sklad.pl Wysłany: 2017-10-23 21:11:26
Odpowiedz

Moim zdaniem wiele rzeczy wykonanych przy pomocy nadruku foto może być świetnym elementem w wystroju wnętrza. Mi najbardziej podobają się obrazy wykonane na prawdziwym płótnie malarskim i osadzone na ramie blejtram. Obrazy tego typu mogą zawierać dowolne treści w tym wybrane przez nas zdjęcia. W dobrych sklepach, jak na przykład http://fotoobrazyinfo.pl/ znajdziemy wykonane w zdrowej i bardzo dobrej jakościowo technologii hp latex.

Wyświetleń: 223
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.