FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
brunok@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-02-13 09:04:33
Odpowiedź
Jak zabezpieczyć dane osobowe w firmie

Tak jak w temacie. Macie może jakieś sposoby, które pozwalają Wam uniknąć wycieku infomacji z firmy, w tym oczywiście m.in. danych osobowych? Sam od dłiższego czasu rozważam skorzystanie ze wsparcia firmy zewnętrznej, takiej jak chociażby ITLS http://itls.pl/ , zajmującej się Wyznaczeniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji , jak również przeprowadzającej specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Nie mam jednak zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii, stąd też prośb do Was o radę, podpowiedzi, czy w ogóle warto. 

mawoservice@poczta.onet.pl Wysłany: 2018-02-16 13:09:30
Odpowiedz

Orientujesz się co grozi przedsiębiorcy jak takie dane wyciekną?

krzysztofek321@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-02-21 11:39:43
Odpowiedz

My w firmie bardzo wiele danych mamy w fizycznych dokumentach, nie tylko w systemie. Dlatego kierownictwo ostatnio postawiło na zabezpieczenie biura przed dostępem osób trzecich, bo do tej pory każdy mógł swobodnie wejść. Póki co wynajęto ochroniarza, ale od przyszłego miesiąca planuję zainstalować takie bramki obrotowe, które mają umożliwić kontrolę kto, gdzie i po co przebywa.

maciej.gierk@wp.pl Wysłany: 2018-03-14 09:27:42
Odpowiedz

Sposobów  na zabezpieczneie danych jest wiele, ale najlepiej popytać o to firmy, a najlepiej skorzystać z jakiejś usługi. 

\r\n

Obsługa abi jest bardzo ważna w tym przypadku, warto sobie zobaczyć chociażby na https://forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji/  i popytać, a nawet skorystać z usług firmy, w ten sposób  będzie pewność oraz gwarancja ohchrony danych w firmie.

tomek.grzec@wp.pl Wysłany: 2018-03-14 09:28:45
Odpowiedz

firma jak firma, musi mieć dobre zabepieczenie, najlepiej korzystać z jakichś firm

Wyświetleń: 270
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.