FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
romanofff@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-07-11 13:43:57
Odpowiedź
Klimatyzacja na cały dom

Zamierzam z małżonką wybudować dom. Mamy już mniej więcej temat projektu w połowie załatwiony.. w połowie otóż, chcielibyśmy mieć w domu system klimatyzacji wszystkich pomieszczeń ale bez bezsensownego montowania w każdym pomieszczeniu klimatyzacji bo to się przecież nie kalkuluje. Moje pytanie brzmi: czy coś takiego jest drogie w konserwacji? Taki system klimatyzowania całego domu? Czy coś jest co obowiązkowo trzeba uwzględnić w projektowanie klimatyzacji oprócz tych oczywistych kwestii jak pomiary, kosztorys itp? 

inka874@wp.pl Wysłany: 2018-08-01 11:56:31
Odpowiedz

Zajmujemy się instalacją systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Rzetelnie, w dobrej cenie. Tutaj link do naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!

pitmax102@gmail.com Wysłany: 2018-08-27 11:19:09
Odpowiedz

Klimatyzacja to fantastyczna sprawa. Zamontowana w domu zdecydowanie poprawia komfort życia calej rodziny szczególnie w gorące dni. Warto jednak skorzystać z firmy, która profesjonalnie zajmuje montaażem całego systemu. Ja polecam tą firmę z uksłg której jestem bardzo zadowolony [url=http://www.klimador.com.pl]klimatyzacja Kobyłka[/url]

dawis Wysłany: 2018-12-11 10:28:20
Odpowiedz

Jeżeli chcecie mieć dobrą klimatyzację, która będzie działała w całym domu to musicie rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która świadczy kompleksowe usługi z tym związane. We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma www.klima-venta.pl Na ich usługach można w pełni polegać.

dagGA@O2.PL Wysłany: 2019-01-23 19:09:35
Odpowiedz

Jeśli chcesz miec pewność, ze Twoja klima będzie niezawodna, to skontaktuj się z https://www.klimainstal.pl/. Znają się na rzeczy, mają już masę doświadczenia w tego typu instalacjach, także robia to naprawdę profesjonalnie. Mogą również zamontowac instalację wentylacyjną jeśli ktoś potrzebuje.

Wyświetleń: 216
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.