FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
hagmag@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-04-18 08:41:26
Odpowiedź
Konto bankowe do codziennego użytkowania

Potrzebuje rachunku bankowego, takiego z przeznaczeniem do codziennego użytkowania. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?

denzel@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-18 13:36:44
Odpowiedz

Wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży. Praktycznie kazdy bank obecnie ma dosyć fajne konta bankowe, skrojone na różne potrzeby. Zarówno konta w złotówkach jak i w innych popularnych walutach np Euro, Funtach czy Frankach Szwajcarskich. Krótko mowiac, jest to całkiem wygodna opcja. Może sprawdź sobie ofertę jeszcze w koncie optymalnym bgż bnp

Moim daniem, mają tam dobry stosunek ceny do jakości.

andrzej1@wp.pl Wysłany: 2019-07-13 10:23:01
Odpowiedz

Na szczęście dzisiaj jest tyle różnych kont do wyboru, że jesteście w stanie dobrać odpowiedni rachunek do Waszych potrzeb. Mi w tym pomagają takie analizy jak https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/ Jeśli nie macie odpowiedniej wiedzy, to zdecydowanie powinniście z nich skorzystać. To da Wam sporo komfortu.

kasiunia@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-07-26 09:02:38
Odpowiedz

W zeszłym miesiącu szukaliśmy konta dla naszej córki - świeżo upieczonej studentki. Oferta w tym zakresie jest bardzo duża - w zasadzie wszystkie banki mają ofertę dla młodych.Jak zatem wybrać - przy takiej ilości ofert? Znaleźliśmy w necie dobre konto studenckie ale to co najważniejsze to możliwość porównania tego konta z innymi podobnymi kontami.Swoją drogą uważam ,że powinno szukać sie takiego konta w banku , który juz znasz.

Wyświetleń: 236
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.