FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
natnyk93@wp.pl
Wysłany: 2019-03-19 11:18:18
Odpowiedź
Kosiarka Viking?

Cześć, pewnie też powoli myślicie o tym, co robić w ogrodzie, jak działać? Ja owszem, dlatego też chciałabym zwrócić się do Was z zapytaniem o kosiarki spalinowe Viking, takie jak te https://www.ceneo.pl/Kosiarki_do_trawy/p:Viking.htm . Troszkę kosztują w porównaniu do najnowszych modeli, czy warto w nie więcej pieniążków wpakować? Jak się spisują przy powiedzmy, koszeniu co najmniej raz na tydzień? Ktoś wie? 

yjtis Wysłany: 2019-06-04 09:49:43
Odpowiedz

Jeżeli zależy ci na dobrej kosiarce oraz innych urządzeniach do ogrodu to polecam ci skontaktować się z firmą www.jackonet.pl Od nich zakupicie sprzęt wysokiej jakości w całkiem niezłych cenach. Sak mam kosiarkę oraz glebogryzarkę od nich.

arbatech-biuro@wp.pl Wysłany: 2019-06-19 15:40:45
Odpowiedz

Ja mam kosiarkę Viking, ale nie spalinową tylko elektryczną i jestem bardzo zadowolony. Chodzi cicho, łatwo się nią prowadzi i, co ważne, nie emituje spalin. Tania nie była, ale uważam że warto było zainwestować.  W Poznaniu taki sprzęt ogrodniczy kupicie tutaj http://www.straczkowscy.pl/dzial-ogrodniczy/narzedzia-i-sprzet-ogrodniczy Oferują także serwis narzędzi.

FilipS Wysłany: 2019-07-16 19:02:28
Odpowiedz

Z czasem użytkowania sprzętu w tym konkretnym przypadku kosiarki mogą pojawiać się problemy w zakresie jej skutecznej pracy. Wtedy warto mieć swój sprawdzony sklep w którym znajdziesz szeroki wybór części zamiennych w dobrych cenach do różnych modeli. Ze swojej strony mogę polecić Ci sprawdzony przeze mnie  https://skladczesci.pl/Czesci_oryginalne gdzie zazwyczaj kupuję elementy/zamienniki jak coś jest nie tak. Jeśli mam jakieś pytania to oczywiście mogę liczyć na sprawną pomoc obsługi klienta, więc jeszcze się na ich pracy nie zawiodłem :)

paulainna@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-07-31 17:37:59
Odpowiedz

Bardzo ciekawe propozycje. Jeżeli jednak chcecie dobrze się bawić, a jednocześnie wziąć udział w walce o robota koszącego, koniecznie zapoznajcie się z konkursem MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 , w którym taki sprzęt jest główną wygraną:).

Wyświetleń: 216
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.