FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Jan Morning
Wysłany: 2019-08-29 19:51:14
Odpowiedź
Laserowa korekta wzroku - gdzie i czy warto?

Na co dzień robię na budowie, biegam po rusztowaniach i muszę zważać na okulary, a i zdarzyło się, że soczewki mi wypadły. Powiedziałem dość i za namową kolegi zdecydowałem się na laserową korektę wady wzroku we wrocławskiej Optegrze. Kolega przeszedł podobny zabieg rok temu, bardzo sobie chwali i też chodzi bez okularów, podobno tamtejsza kadra medyczna to fachowcy pracujący na najlepszym sprzęcie i nie ma się czego bać. W sumie mnie już przekonał i chcę się przejść do Optegry w przyszłym tygodniu. A wy mieliście laserową korektę? Gdzie i jak efekty?

Krzysztof Mleko Wysłany: 2019-08-29 22:06:51
Odpowiedz

Ja miałem laserową korektę w krakowskiej Optegrze. Naprawdę warto, po zabiegu wzrok odzyskał taką ostrość jakbym nagle odmłodniał. Lekarze cierpliwi, wszystko tłumaczą, po zabiegu monitorują na wizytach kontrolnych efekt zabiegu, żadnych ukrytych kosztów, wszystko przejrzyste, naprawdę warto.

pawel.miksa@o2.pl Wysłany: 2019-10-24 07:28:00
Odpowiedz

W przyszłym roku również zamierzam poddać się temu zabiegowi. Chciałbym wybrać odpowiednią placówkę we Wrocławiu lub okolicach. Moja znajoma robiła sobie korekcję wzroku jakiś czas temu. Mówiła, że lekarz przygotowywał oko do zabiegu nowoczesnym narzędziem - epikeratomem EBK https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk Dzięki temu szybciej wraca się do siebie po zabiegu. Zależałoby mi na podobnym efekcie. Wiecie może czy w Optegrze mają takie nowoczesne narzędzia?

Wyświetleń: 251
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.