FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2019-04-16 17:30:42
Odpowiedź
Malowanie ścian

W takich przypadkach, najlepszym rozwiązaniem jest malowanie ścian farbami ale trzeba je też dobrze dobrac. Chyba widziałam tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ , bardzo fajny artykuł na ten temat.

tatiana.emilia@vp.pl Wysłany: 2019-04-29 11:30:19
Odpowiedz

Ale  wjakich dokładnie przypadkach? jak czegoś nie doczytałam to przepraszam. Wiadomo, że na pewno jak np mieszkamy w terenie, gdzie jest duża wilgotność. Wtedy tylko malować. Oczywiście dobrze tez jes osuszać. Pamiętam jak panowie u mojej babci po skuciu do surowego wpuszczali specjalny preparat. Ja akurat mam w domu dosyć sucho więc np moge sobie pozwolic na panele ścienne jak np tutaj http://panels3d.eu Narazie nie mam ich jeszcze tylko oglądam ;)

brunok@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-05-13 08:40:42
Odpowiedz

Z doświadczenia wiem, że malowanie ściań to dość czasochłonne zajęcie. Jeżeli jednak chcemy skrócić czas odświeżania mieszkania, oferta https://www.remontymieszkan-krakow.pl - firma remontowa kraków będzie idealnym rozwiązaniem. Przedsiębiorstwo to bowiem zajmuje się różnymi pracamy, a jednocześnie w tym przypadku jakość świadczonych usług jest zawsze postawiona na najwyższym poziomie:).

Wyświetleń: 121
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.