FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
umberto@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-03-12 11:30:08
Odpowiedź
Maska antysmogowa

Czy ktoś przerabiał może tematykę masek antysmogowych? Chodzi o osoby wykonujące prace na powietrzu - gdie wyczuwalny jest charakterystyczny zapach spalanego węgla z okolicznych osiedli.

bielas@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-12 13:29:10
Odpowiedz

Płuca trzeba chronić - nie może być kompromisów. Największym problemem są niestety te wszystkie pyły typu PM 2,5, które przenikają do krwi (za póśrednictwem płóc) i zatruwają organizm. Proponuję pczytać o cząstkach PM 2,5 - bo to one stanowia największy problem.

Maski - nie należy sugerować się tylko i wyłącznie zbyt niską ceną, bo może to być kosztem jakości, czy deklarowanej skuteczności.

Specyfikację wybranych masek znajdziesz np tutaj: http://www.dragonmask.pl/

Ania@o2.pl Wysłany: 2019-05-21 21:28:14
Odpowiedz

My akurat mieszkamy na osiedlu domków jednorodzinnych i niestety bardzo borykamy się z problemem smogu i zanieczyszczonego powietrza. Dlatego chyba niezbędny będzie u nas oczyszczacz powietrza, żeby nieco podnieść jego jakość i nie męczyć płuc smogiem, spalinami i alergenami. Z tego co czytałam, taki oczyszczacz jest bardzo skuteczny i spokojnie starczyłby na nasze potrzeby. A jak do tego jeszcze dojdzie dezynfekcja bakterii i wirusów to już kompletnie zadbamy o swoje zdrowie.

Wyświetleń: 191
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.