FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
karin@niepodam.pl
Wysłany: 2018-07-09 09:32:09
Odpowiedź
Mieszkania Jana Kazimierza - na sprzedaż Warszawa

Cześć. Jak w temacie. Chcę kupić mieszkanie w Warszawie. Interesuje mnie dzielnica Wola. Najchętniej kupiłabym mieszkania na ul. Jana Kazimierza. Jak najszybciej znaleźć ciekawą ofertę sprzedaży?

irenka@niepodam.pl Wysłany: 2018-07-09 09:59:50
Odpowiedz

Z tego co zauważyłam, to wiele osób \"poluje\" teraz na mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie. Albo w okolicy tej ulicy, na Woli. I wcale sięnie dziwię. Bo mieszkania na Jana Kazimierza to świetne inwestycja. Zarówno jeśli ktoś chce kupić, jak i wynająć. Myślę, że rozsądnie jest zatrudnić agencję nieruchomości - pomogą znaleźć ciekawą ofertę.

Frank Wysłany: 2018-07-28 09:42:40
Odpowiedz

Myślę że to fajna lokalizacja ale ja jestem przywiązany do Wilanowa i mam zamiar kupić mieszkanie od Atala z wykończeniem pod klucz, mają rewelacyjne opcje w przystępnej cenie

natalianykiel93@wp.pl Wysłany: 2019-01-17 19:57:47
Odpowiedz

Sa przeciez jakies specjalne strony z mieszkaniami  prawda? Albo możesz na przyklad bezposrednio do takiego dewelopera http://nexity.pl/ pisac tak jak ja zrobilam. Zainteresowaly mnie ich mieszkania na bemowie w tym bemowoline własnie i zastanawiam sie siarczyscie czy na spotkanie sie nie umowic, dokladne ceny poznac szczegolnie przy zaplacie od razu gotówką. 

Wyświetleń: 206
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.