FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
TomaszRel
Wysłany: 2019-04-05 22:53:46
Odpowiedź
Na jaką antenę kierunkową postawić?

Witam

Szukam sprawdzonej anteny kierunkowej i przychodzę do Was z pytaniem na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o połącznie wysokiej jakości wykonania z dobrymi parametrami ściagania sygnału bo mój domek letniskowy znajduje się w dość dużej odległości od miasta i nadajnika. 

AdamKK Wysłany: 2019-04-10 14:14:38
Odpowiedz

Wiesz co sprawdź sobie również propozycje od Davbol, bo moim zdaniem jest to najlepszy producent jeżeli chodzi o wybór anteny kieurnkowej o dużej mocy. A jeżeli nie wiesz dokładnie gdzie ich szukać to zajrzyj na stronę https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/81-antena-kierunkowa-q100.html gdzie jest ona dokładnie przedstawiona i bezpośrednio będziesz mógł sobie ją zamówić w według mnie również dobrej cenie. 


Roko Wysłany: 2019-04-13 14:46:46
Odpowiedz

Trudno się nie zgodzić z poprzednikiem tym bardziej, że jest to nasz producent i to o bardzo dobrych opiniach. Dlatego jak już ma być to antena na lata to model DVB-T TTV Turbo Combo Q100 UHF + VHF jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie wśród innych dostępnych rozwiązań na rynku. Antena przystosowana jest do odbioru wszystkich kanałów cyfrowych z tych polskich, do tego ma bardzo mocny główny nośnik i radzi sobie w moim domku nad jeziorem jak żadna inna, nawet jak pogoda nie dopisuje. 

Kino Wysłany: 2019-04-14 11:20:33
Odpowiedz

Moim zdaniem jest to ciekawe rozwiązanie i powiem szczerze, że sam będę musiała się temu bliżej przyjrzeć bo u nas akurat w domu rodziców (na wsi) antena nie sprawuje sie za dobrze, a najgorsze jest to że jak przejeżdża samochód to od razu zakłóca sygnał.

KacperM Wysłany: 2019-04-17 18:31:38
Odpowiedz

Będę kolejną osobą która również wypowie się pozytywnie na temat anteny Davbol bo w zakresie wersji kierunkowych uważam, że nie ma nic lepszego niż TTV Turbo Q100 Combo https://davbol.pl/anteny-telewizyjne/antena-kierunkowa-q100 która pasuje do każdego nadajnika DVB-T w Polsce i w pełni się zgodzę, że jest jedną z najmocniejszych anten w swojej klasie wielkości do 20 elementów i dobrze dobranym głównym nośnikiem. 

Wyświetleń: 257
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.