FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2018-09-13 12:17:50
Odpowiedź
Nadmuchowe ogrzewanie

Według mnie wybór ogrzewania jest bardzo wazny, musisz pomyśleć czy na stare lata będziesz mieć siłę by zająć się paleniem w piecu, czy nie lepiej postawić na prostsze rozwiązania. Może ogrzewanie nadmuchowe było by dobrym pomysłem. Widziałam, ze ta firma [url=http://problast.com.pl/]http://problast.com.pl/ [/url] zajmuje się montażem takich rzeczy. Warto wziąć to pod uwagę.

bali@o2.pl Wysłany: 2018-09-27 10:34:16
Odpowiedz

A jakie  jest żródło ciepła przy tym ogrzewaniu nadmuchowym? Bo to jes kluczowe zagadnienie, a nic o nim nie wspominasz. Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się jako ogrzewanie do domu pompy ciepła + ogrzewanie podłogowe. Wtedy jest i tanio i komfort mieszkania jest bardzo duży. Jeśli chcesz więcej szczegółow to zajrzyj sobie na stronę firmy http://dimplex.pl/ i tam doczytaj lub się z nimi skontaktuj. Na pewno odpowiedzą ci na wszystkie pytania, bo od lat działają w tym zakresie.

krzysztofek321@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-19 10:37:09
Odpowiedz

A co uważacie na temat pomysłu, by w domu zainstalować takie grzejniki na podczerwień? uważacie, że będzie to wygodne, niedrogie i ekologiczne?

Wyświetleń: 206
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.