FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
nothing
Wysłany: 2020-03-25 08:15:38
Odpowiedź
Nawóz dla rolnika

Dzień dobry, 

zostałam oddelegowana do załatwienia nawozów na małe pole uprawne. Mama myśli o zakupie, ja z kolei uważam, że można sprawę załatwić inaczej. Tutaj https://nawozy.pl/strefa-wiedzy/ekspert-radzi/wartosc-nawozow-naturalnych/ piszą o naturalnych nawozach i ja myślę, że to wystarczy. Ale jak wam się wydaje? Bo ja się na tym nie znam i wolę zapytać mądrzejszych. 

foczka Wysłany: 2020-05-14 14:31:39
Odpowiedz

Oprócz nawozu pomyśl też o zakupie środka przeciw chwastom. Sądzę, że dobrym wyborem w tej sytuacji będzie Axial 50. O jego zastosowaniu i właściwościach poczytasz na stronie sklepu https://www.syngenta.pl/uprawy/zboza/axial-50-ec .

Jaccek Wysłany: 2020-05-16 21:49:37
Odpowiedz

Zależy na co to ma być nawóz, w jakim stanie jest ziemia, co wcześniej było nawożone. Najlepiej zrobić badanie gleby tak naprawdę, wtedy będzie wiadomo czym warto nawozić. Znaczenie ma oczywiście też to, co na polu jest zasadzone. Na https://swiatrolnika.info/ znajdziesz sporo informacji dla rolników, w tym o nawożeniu. To nie są takie proste zagadnienia jak się może niektórym wydawać. Wymagają wiedzy, doświadczenia. Lepiej się poradzić jeśli takiego się nie posiada. 

Wyświetleń: 269
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.