FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość

Wysłany: 2011-08-22 17:42:03
Odpowiedź
Nowy katalog MEVACO

„Produkt na każde życzenie" to główne motto nowego katalogu MEVACO. Blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, plecione czy zgrzewane - każdy otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Dla MEVACO, jako przodującego na rynku europejskim producenta i dystrybutora blach perforowanych i siatek cięto-ciągnionych, najważniejsza jest obietnica dana Klientowi, a streszczająca się w słowach: "fascynujące + proste".

Nowy, liczący 344 strony katalog MEVACO został, zgodnie z zasadą prostoty, gruntownie przebudowany. Dzięki nowemu podziałowi rozdziałów oraz nowoczesnemu designowi z atrakcyjnymi zdjęciami katalog jest przejrzysty i przyjemny do czytania. Prezentowane na podwójnych stronach ilustracje z produktami ukazują, w jaki sposób można nadać artykułom indywidualny charakter, zaś specjalnie wprowadzony numer artykułu umożliwia szybkie i proste jego zamówienie.

zapytania budowlane

Podwójna korzyść: Nowy katalog MEVACO został podzielony zgodnie z mottem firmy „fascynujące + proste" na dwie części. Część "Proste" oraz część "Fascynujące". Część "Proste" skupia się na przejrzystym przedstawieniu usług serwisowych oraz asortymentu artykułów. Wstęp wprowadza do tabeli produktów wyjaśniając znaczenie różnokolorowych numerów artykułów. Część "Fascynujące" zawiera zdjęcia i opisy wszechstronnych możliwości zastosowania blach perforowanych, siatek cięto-ciągnionych oraz pozostałych artykułów firmy MEVACO. Może ona posłużyć jako źródło inspiracja do kreatywnego i funkcjonalego zastosowania naszych produktów na wielu obszarach i w różnych branżach. Prosta współpraca z MEVACO: Dla ułatwienia znalezienia artykułu w obszernym katalogu wprowadziliśmy szybkie wyszukiwanie. Dzięki podziałowi na kategorie „Produkty", „Prześwit względny" i „Powierzchnia blachy perforowanej" mogą Państwo szybko odnaleźć szukany produkt. Równie wszechstronnie przedstawiliśmy zakres usług serwisowych. Zarówno zamówienia od 1 sztuki, natychmiastowa informacja o cenie końcowej, realizacja zamówień w ciągu 4 dni, jak i wysyłanie licznych próbek - strona z zestawieniem usług serwisowych dowodzi, że zadowolenie Klientów jest dla MEVACO najważniejszą zasadą postępowania. Wię ksze możliwości wyboru w przypadku produktów na zamówienie: Wiele innowacji wprowadziliśmy w zakresie blach perforowanych wykonywanych na specjalne życzenie Klienta. Możliwy jest wybór spośród 6 kształtów formatek (można indywidualnie określić ich kąt, margines, długość i szerokość), a dzięki poszerzeniu asortymentu spośród jeszcze większej liczby materiałów. Nawet w przypadku siatek plecionych i zgrzewanych mogą Państwo podać indywidualne wymiary. Dla ułatwienia planowania katalog przedstawia, analogicznie do produktów podstawowych, również artykuły uzupełniające w skali 1:1. Ilustracje i tabele uwidaczniają, w jaki sposób można połączyć produkty podstawowe z artykułami uzupełniającymi - jak z produktów na zamówienie skonstruować gotowe elementy i całe systemy.

Wiele powodów, aby dokładnie obejrzeć katalog:
Podczas gdy część "Proste" stanowi zestawienie produktów i usług, w części "Fascynujące" przedstawiamy liczne kreatywne przykłady zastosowania naszych artykułów, które mogą naszym Klientom posłużyć za źródło inspiracji i prezentacji. Fascynujące wrażenia powstają również dzięki wizerunkowi firmy i jej pracowników - ukazują one MEVACO od ludzkiej strony.

Wyświetleń: 922
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.