FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2019-02-03 14:42:13
Odpowiedź
Ogrzewanie

Wybór opału do domu nie jest łatwym rozwiązaniem. My dość długo zastanawialiśmy się na jaki rodzaj opału się zdecydować. Mnie zainteresował pellet. udało mi się tutaj https://pelletem.pl/ , znaleźć wiele potrzebnych informacji. Warto zerknąć tam przed zakupem.

salonik1987@wp.pl Wysłany: 2019-02-07 11:54:22
Odpowiedz

Na pewno warto zwrócić uwagę na to, jakie paliwo jest najłatwiej dostępne w okolicy. Jeśli tylko jest możliwość podciągnięcia instalacji gazowej do budynku, to ja bym się nie zastanawiał tylko montował kocioł gazowy. 

 

Możecie w tej sprawie popytać w firmie hydraulicznej http://buderus-inserw.pl/

krzysztofek321@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-08 09:45:37
Odpowiedz

Mieszkam w starym budynku piętrowym, sprzed 60 lat, który kiepsko jest docieplony. ogrzewanie cetralne i kocioł węglowy + grzejniki w każdym pomieszczeniu. Chciałbym jednak ogrzewać prądem. Moje pytanie brzmi czy w takim przypadku pierw potrzebny mi będzie elektryk do wykonania instalacji elektrycznej? 

loni@o2.pl Wysłany: 2019-02-17 18:55:48
Odpowiedz

Jeśli szukacie naprawdę sprawdzonego dostawcy opału, to zajrzyjcie na http://www.centrumekoopalu.pl/ . Sprzedają polski węgiel, ze sprawdzonych źródeł, zarem oferują naprawdę dobry jakościowo produkt. Sprzedają także biopaliwa i ekogroszek.

kari89@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-21 10:10:14
Odpowiedz

W każdym domu jest ważne ogrzewanie, zwłaszcza w okresie zimy. Wiele osób szuka ciekawych rozwiązań na to aby zaoszczędzić i dobrze ogrzać. Warto zerknąć na propozycje na  https://www.soltherm.pl/termomodernizacja-kotlowni/ . Może znajdziesz rowziązanie dla Siebie. 

loluss91@o2.pl Wysłany: 2019-02-26 09:26:47
Odpowiedz

hej,

a może tak kominek elektryczny? ja swój kupiłem na http://www.kominki-elmes.pl/kominki-elektryczne-pl.html

doskonale się sprawdza, daje cieło i tworzy przytulną atmosferę:D

dario_m@wp.pl Wysłany: 2019-03-04 20:28:42
Odpowiedz

Ogrzewanie prądem wychodzi drogo, więc raczej bym się w takie coś nie pakowała. Najlepiej moim zdaniem wychodzi ogrzewanie gazowe, oczywiście pod warunkiem, żę dobierze się dobry kocioł (chodzi zarówno o to by był dobrej jakości, jak i o odpowiednich parametrach grzewczych). Najlepiej sprawdzają się kotły kondensacyjne, bo mają większą sprawność niż zwykłe kotły. Bardzo dobre jeśli chodzi o jakość wykonania i użyte metariały kotły ma firma https://bongioanni.pl  . Ich kotły poza tym mają tą zaletę, że niewielki wymiarów, co pozwala zaoszczędzić trochę miejsca. Druga sprawa to elegancki wygląd i nowoczesne rozwiązania, które są w kotłach zastosowane. 5 letnia gwarancja, to jak dla mnie dodatkowy bonus :)

Wyświetleń: 353
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.