FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2018-09-13 12:08:17
Odpowiedź
Ogrzewanie nadmuchowe

Myśmy korzystali właśnie z firmy zajmującej się serwisem i montażem ogrzewania powietrzem. Świetna sprawa, taniej i w ogóle. Nasz dom teraz szybko się nagrzewa i ma czyste powietrze. Nie martwimy się o dziecko, że coś szkodliwego wdycha w domu. Dobrze jest zgłosić się do tej firmy  http://problast.com.pl/ , zajmują się montażem takiego ogrzewania. 

tymek@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-09-21 08:55:09
Odpowiedz

A jakie są ceny tego rodzaju rozwiązania? Szukałem w przykładowych cennikach instalacji grzewczych i nie znalazłem zadowalajacych informacji...

andrzejch88@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-09 09:04:48
Odpowiedz

Ciekawe rozwiązanie, muszę zapytać tych specjalistów od techniki grzewczej jak zorganizować coś takiego u mnie.

troy_troy@o2.pl Wysłany: 2018-11-20 05:57:24
Odpowiedz

Ciekawa sprawa, tyle tylko, że trzeba pamiętać, że takie ogrzewanie bazuje tak naprawdę na pompie ciepła. I o ile za pompą ciepła przemawia wiele zalet (sam mam od kilku lat pompę firmy http://dimplex.pl/ i uważam, że to jest najlepszy sposób na tanie i ekologiczne ogrzewanie), o tyle już ogrzewanie nadmuchowe wcale mnie nie przekonuje. Dla mnie grzejniki to nie problem, szczególnie, że jest zupełnie normalne, że w domu są grzejniki. Natomiast problemem jest instalacja kanałów którym mam przemieszczać się powietrze w już wybudowanych domach.

Wyświetleń: 248
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.