FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mbm-solar@wp.pl
Wysłany: 2018-10-09 13:21:47
Odpowiedź
Ogrzewanie podczerwienią

Cześć, szukam różnych rozwiązań dla domu i przy okazji rozglądania się za panelami fotowoltaicznymi zainteresowało mnie ogrzewanie podczerwienią http://mbmsolar.pl/dla-domu. Czy ktoś z Was korzystał z takiej opcji i może podzielić się swoimi odczuciami na jego temat? 

 

tom_m@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-19 12:55:44
Odpowiedz

Co prawda osobiście nie mam takiego rozwiązania, ale znajomy twierdzi, że jest ono bardzo wydajne, ekologiczne i niedrogie.

grzesio951@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-19 14:19:08
Odpowiedz

Również od dłuższego czasu zastanawiamy się nad tego rodzaju rozwiązaniami. A najbardziej przypadły nam do gustu tego rodzaju panele grzewcze na podczerwień. Z tego co się dowiadywaliśmy, to faktycznie - inwestycja w nie jest opłacalna.

tomasz.wladyczanski@onet.pl Wysłany: 2018-10-21 13:14:22
Odpowiedz

Ogrzewanie na podczerwień to fajne rozwiązanie. Bardzo wydajne. Nie znam co prawda firmy o której piszesz ale rozwiązania Eco Partner sa jednymi z najlepszych na rynku. Cała produkcja jest na miejscu w kraju, przez co jako chyba jedyni pozwalają na idealne dopasowanie samych paneli do pomieszczeń. Inni oferują tylko zmianę wykończenia w formie grafiki lub lustra. Ale forma, wymiary zawsze są takie same. A Eco Parner może zrobic np wąskie a długie panele, by mogły sie zmieścić np. między oknami.

tradia@o2.pl Wysłany: 2018-11-08 05:31:56
Odpowiedz

Mam mieszane odczucia to tego typu ogrzewania. A swego czasu się zastanawiałem nad nim. Ale ostatecznie zdecydowałem się na pompę ciepła firmy http://dimplex.pl/. Przed wszystkim dlatego, że jest to system już sprawdzony, od lat istniejący na rynku i dzięki temu dopracowany. Nowoczesne pompy są urządzeniami bezawaryjnymi i bardzo wydajnymi. A o to przecież chodzi przy wyborze ogrzewania.

kris_o@o2.pl Wysłany: 2018-11-20 05:30:43
Odpowiedz

Też przed budową domu długo się zastanawiałem nad ogrzewaniem i w końcu zdecydowałem sie na ogrzeanie gazowe. Przede wszystkim dlatego, że jego montaż, a potem użytkowanie jest w przystępnej cenie. A poza tym, jest to ogrzewanie sprawdzone, jest bardzo dużo dobrych firm, zajmujących sie instalajami gazowymi, jes także duży wybór jeśli chodzi o dobre kotły gazowe. Mam w domu od dwóch lat taki kocioł https://bongioanni.pl/nebula/ - jest to kocioł kondensacyjny o dużej wydajności, nowoczesny i praktycznie bezobsługowy. I jestem z mojego wyboru bardzo zadowolony.

scoly Wysłany: 2019-03-08 14:44:43
Odpowiedz

Jeżeli interesują was alternatywne formy ogrzewania to polecam wam zainteresować się pompami ciepła. Jest to tanie rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzicie sporo pieniędzy. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to skontaktujcie się w tej sprawie z firmą www.MIRENERGIA.pl

Wyświetleń: 239
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.