FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mbm-solar@wp.pl
Wysłany: 2018-10-09 13:21:47
Odpowiedź
Ogrzewanie podczerwienią

Cześć, szukam różnych rozwiązań dla domu i przy okazji rozglądania się za panelami fotowoltaicznymi zainteresowało mnie ogrzewanie podczerwienią http://mbmsolar.pl/dla-domu. Czy ktoś z Was korzystał z takiej opcji i może podzielić się swoimi odczuciami na jego temat? 

 

tom_m@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-19 12:55:44
Odpowiedz

Co prawda osobiście nie mam takiego rozwiązania, ale znajomy twierdzi, że jest ono bardzo wydajne, ekologiczne i niedrogie.

grzesio951@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-19 14:19:08
Odpowiedz

Również od dłuższego czasu zastanawiamy się nad tego rodzaju rozwiązaniami. A najbardziej przypadły nam do gustu tego rodzaju panele grzewcze na podczerwień. Z tego co się dowiadywaliśmy, to faktycznie - inwestycja w nie jest opłacalna.

tomasz.wladyczanski@onet.pl Wysłany: 2018-10-21 13:14:22
Odpowiedz

Ogrzewanie na podczerwień to fajne rozwiązanie. Bardzo wydajne. Nie znam co prawda firmy o której piszesz ale rozwiązania Eco Partner sa jednymi z najlepszych na rynku. Cała produkcja jest na miejscu w kraju, przez co jako chyba jedyni pozwalają na idealne dopasowanie samych paneli do pomieszczeń. Inni oferują tylko zmianę wykończenia w formie grafiki lub lustra. Ale forma, wymiary zawsze są takie same. A Eco Parner może zrobic np wąskie a długie panele, by mogły sie zmieścić np. między oknami.

Wyświetleń: 74
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.