FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
teddi@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-12-06 13:08:56
Odpowiedź
Opony całoroczne- warto?

Przez lata zmieniałem opony z letnich na zimowe, raz- aż wstyd się przyznać- nie zrobiłem tego w ogóle i na letnich przejeździłem cały rok. Pomyślałem więc o nabyciu całorocznych, Czy waszym zdaniem jest to wyjście optymalne? W końcu teraz częściej zimą deszcz pada niżeli śnieg. Dodatkowo zachęcił mnie artykuł przeczytany na https://www.uniroyal.pl/samochod/ z którego dowiedziałem się że są w sprzedaży opony całoproczne ze specjalną konstrukcją bieżnika (aquplaning), która zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę na mokrej nawierzchni . Myślę, że to byłaby dobra inwestycja.

hanut@wp.pl Wysłany: 2018-12-18 22:48:08
Odpowiedz

Jeżeli jeździ się tylko po mieście i nie wyrusza w dłuższe trasy, to wydaje mi się, że takie opony to dobry pomysł. Tylko pewnie trzeba je częściej wymieniać, także koszt będzie podobny jak przy sezonówkach. Tylko roboty mniej. 

ginka.koska@onet.pl Wysłany: 2018-12-21 10:11:07
Odpowiedz

Czy w zimie takie opony są nadal bezpieczne?

osada@wp.pl Wysłany: 2019-01-04 18:15:19
Odpowiedz

Jak śnieg nie pada to są bezpieczne. Jak pada i jeżdzi się po odśnieżonych powinny być bezpieczne. Jak śnieg pada i nie odśnieżają to tylko łańcuchy są w miarę bezpieczne. Ten rok jest wyjątkowy. Kilka lat nie padało a teraz dziwimy się że nasze opony zimowe nie trzymają się drogi. Ja mam problemy jedynie z ruszaniem. Koła mi buksują. Też mam dylemat. Kupować nowe czy nie. Letnich mam dwa komplety, więc chyba kupię zimówki jeżeli będzie ciągle padać śnieg.

-------------------------------------

New Project - Usługi SEO Łódź -http://www.newproject.biz.pl

 

Wyświetleń: 257
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.