FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
delta@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-04-15 09:09:37
Odpowiedź
Opony do auta dostawczego

Potrzebuję zakupić opony do auta dostawczego. Jest to dosyć spory wydatek, zastanawaim się, aby oszczędzić w dłuższej perspektywie czasowej i zainwestowąć w opony całoroczne, uniwerslane. Co o tym powiecie? Ktoś już to może przerabaił?

hagmag@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-15 10:08:06
Odpowiedz

Opony wieloszonowe to oczywiście jedna z opcji. Zwykle jest tak, że są to opony letnie, posiadające homologację zimową - a więc wg producenta i testów jakie wykonał, powinny się sprawdzić. Oczywiście jest też tak, że opony zimowe, zagwarantują znacznie lepszą przyczepność, krótszą drogę hamowania, stabilność, ale więcej trzeba będzie za to zapłacić. Proponuje tutaj jescze sprawdzić pod linkiem: http://fungusgs-spot.info/opony-i-felgi/zalety-ogumienia-uniwersalnego-do-aut-osobowych/

Artykuł eksperci w którym można znaleźć więcej przydatnych informacji z tego zakresu.

iser Wysłany: 2019-06-07 10:51:32
Odpowiedz

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą opon oraz ich wymianą i serwisowaniem jest www.opony-wymiana.pl Sam korzystam z ich usług regularnie i wiem że można na nich polegać. Firma ta ma swoja siedzibę w Szczecinie więc polecam ich wszystkim z tych okolic.

dopir Wysłany: 2019-07-12 12:15:14
Odpowiedz

Sprzedażą, serwisowaniem oraz wulkanizacją opon zajmuje się firma https://serwisogumieniaprudnik.pl/ z Prudnika w województwie Opolskim. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to się z nimi skontaktujcie. Mają niezłe ceny i profesjonalną obsługę.

Wyświetleń: 214
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.